Моя мама в шоці через те, що у майбутньої нареченох мого брата троє дітей від першого шлюбу, а тато не проти

Кілька років тому у нашому житті з’явилася жінка. Ну як жінка, їй 33 роки, але на вигляд максимум 25. Точніше вона з’явилася в житті мого брата. Він вдівець, який шалено любив свою дружину, і ніяк не міг змиритися з тим що її не стало.

Людина, яка й близько не могла наблизитися до спиртного, після цього пішла в загул. Від цього шлюбу у мого брата росте син, якому сьогодні 5 років.

Одного злощасного дня мій брат потрапив до лікарні. Але знадобилося переливання. Потрібної групи крові природно не було, і виходить так, що ця жінка (Рижик, так називає її мій брат) погоджується на переливання і рятує йому життя. Я дуже вдячна їй за це і буду до кінця життя дякувати. На той момент вона була заміжня і мала трьох дітей.

Після того, як мій брат приходить до тями, в першу чергу він хоче бачити того, хто врятував йому життя. І в той момент, коли Рижик зайшла до палати, я зрозуміла, що він глянув на неї не як на свою рятівницю. Це була моя перша підозра.

Наша сім’я почала товаришувати з її сім’єю. Мій племінник взагалі не сходив із її рук. Весь час ходив за нею і плакав під час розлучення. Мій батько подарував їй автомобіль люкс класу, брат влаштував на роботу. Вона відкрила свій бутик косметики і зовні дуже змінилася, на краще природно.

На мою думку, вона дуже добра, чуйна людина, але часом сором’язлива, як дитина. Навіть коли наша сім’я зробила мало не бенкет на честь порятунку нею нашого брата, вона поводилася так, ніби її насильно утримують, посилаючись на свою соціофобію.

І трапляється так, що через рік після тієї аварії вона розлучається з чоловіком. Він знаходить іншу і виганяє її з трьома дітьми на вулицю, звинувачуючи в тому, що після того, як вона почала працювати, то перестала бути правильною дружиною і вдома майже не буває.

Природно, ми теж стали винними. Вона з’їжджає на орендовану квартиру. Ми всіляко її підтримуємо у важкий для неї період. І справді, за цей час вона та діти стали нашими членами сім’ї.

До чого я все це розповідаю. Річ у тому, що мій брат по вуха в неї закоханий і має намір зробити їй пропозицію. Вона, як ми знаємо, не здогадується про це. Він може обійняти її, поцілувати в лоб, нібито як брат і друг, на нашу думку і її.

Моя мама в шоці через те, що у неї троє дітей, а тато не проти. Підтримує брата повністю, знаючи, що він сім разів виміряє і раз відріже, перш ніж зробити той чи інший вчинок.

А я збентежена. І брата я люблю і бажаю йому щастя, і вона нам дуже дорога, але, щоб брати її заміж, це вже занадто. В нас у голові все це не вкладається.

You cannot copy content of this page