fbpx

Моя мама вимагає щоб я замість неї листувався з родичкою, наче в мене інших турбот немає

Моя мама дуже вразлива людина, але тим не менш не хоче відставати від своїх однолітків, таких самих активних пенсіонерів як сама.

Минулого року на день народження вона попросила подарувати їй самий дешевий і бюджетний варіант планшету чи телефону з інтернетом. Це їй потрібно було для того, щоб зареєструватися в соціальних мережах, там вона хотіла знайти спілкування з однокласниками та іншими знайомими.

Назважаючи на те, що вона людина активна і сучасна, вона тимпаче не сильно розбирається в тому, як спілкуватися в інтернеті. Просить мене навчити. Кілька разів я намагався пояснити майже на пальцях, але нічого не виходило, а якщо виходило то щось не так, то фото випадково зробить, а вона там, в кращому випадку не дуже, то щось напише незрозуміле.

Тим не менш, ідея зареєструватися самостійно її не покидає, вона хоче зробити це без допомоги, і спілкуватись теж самостійно, прошу щоб у внука спитала як це робиться, вона каже що соромно. І син мій вже сам пропонував, не хоче.

Але мені дзвонить щодня, плаче, каже що вона нікому не потрібна, що її всі кинула напризволяще, а їй треба спілкування. Я приїжджаю, показую, зареєструвалися, а на наступний день вона знову забуває.

Я вже їй в зошиті зробив картинки і записи як правильно що робити, що тиснути, але вона ніяк не зрозуміє, тільки на жалість тисне і каже що нікому не треба, просить востаннє замість неї написати. І я не їду по справам чи додому, а по 2 години щовечора трачу на те, щоб дістатися до матері з іншого кінця міста і написати тітці Люсі із Сургута. Порадьте щось, щоб її не образити, і час зекономити.

Related Post

Зараз Олесю багато хто засуджує, а по суті хіба вона винна, її стільки разЗараз Олесю багато хто засуджує, а по суті хіба вона винна, її стільки раз

Олеся, це ти, не впізнала, привіт подруго. Олеся і Рита дружили з інституту. Потім життя розкидало їх по різним містам, іноді вони переписувалися в соц мережах, аж тут Рита повернулася

Як вийти заміж в 70, якщо ровесники не приваблюють?Як вийти заміж в 70, якщо ровесники не приваблюють?

Мені недавно виповнилося 70 років, але в душі я відчуваю себе набагато молодше і дуже хочу сім’ю після 12-річного вдівства. Всі кривляння і зваблення чоловіків мені огидні, бо ровесники мене