Моя мама зараз витрачає дуже багато сил, щоб налаштувати мене та дочку проти мого колишнього чоловіка, хоча нічого страшного він не зробив

Моя мама зараз витрачає дуже багато сил, щоб налаштувати мене та дочку проти мого колишнього чоловіка, хоча нічого страшного він не зробив.

Але мама вважає, що якщо чоловік у шлюбі знайшов собі іншу жінку та подав на розлучення, то він остання сволота, яку треба морально знищити. Так, наш із чоловіком шлюб розвалився саме через те, що чоловік закохався в іншу жінку. Хоча, я вважаю, це більше наслідок, а причина в тому, що ми виявилися занадто різними.

Дуже швидко почали зустрічатися, дуже швидко одружилися, не дізнавшись як слід один про одного. У результаті закоханість розвіялась, залишився побут, до якого ми обидва виявилися не готові.

Два роки ми намагалися зберегти шлюб, але я сама відчувала, що виходить погано. А потім він зізнався, що покохав іншу, і все стало на свої місця. Розійшлися мирно. Свою частку квартири він переписав на доньку, сплачує аліменти, а з іпотекою я впораюся сама. Мене влаштовує такий стан справ.

Дочку він любить, часто їй дзвонить, приїжджає, бере на себе турботи про неї. На лікарняних ми сидимо по черзі, він не якийсь недільний тато, він бере участь у житті дитини.

Я думаю, що він і мені не відмовився б допомогти, якби я звернулася, але мені це не потрібно, справляюся сама. Мені так зручніше, не хочу зайвих близьких спілкувань.

А ось моя мати вже два роки ніяк не може заспокоїтися. Після того, як вона дізналася про розлучення, мама одразу виплеснула на чоловіка цілу бочку помиїв, обзивала його останніми словами.

Мені довго їй довелося пояснювати, що мене ніхто не зраджував, рішення приймалося взаємне, я розуміла, що до цього все йде. Але мамі не було справи до того, що я думаю, якщо розмова заходила про колишнього чоловіка, або він заходив за дочкою, то мама його не називала інакше, як “ця сволота”.

Я втомилася постійно вислуховувати, що мені така мерзота зустрілася на шляху, та щоб у нього щось трапилося не добре, та інші подібні прокльони.

Мої прохання припинити, маму тільки розбурхували.
– А ти його не захищай, не захищай! Порядний чоловік, якщо вже одружився, то із дружиною буде до кінця життя! – обурювалася мама.

Вона сама в розлученні з батьком, але якщо мій чоловік вчинив по совісті, а для дитини взагалі нічого не змінилося в житті, то мій тато просто розлучився і розчинився на теренах країни.

Я сама вже просто перестала звертати увагу на мамину позицію, пропускаючи її отруту повз вуха. Але тут підросла дочка, і мама почала капати на мізки дитині. А чи багато треба дитині, щоб задурити голову та налаштувати на негатив? Так, вона регулярно бачить тата, але бабуся просто так говорити не буде.

Нещодавно вона запитала батька, чому він її не любить. Колишній від такого питання здивувався, а дочка й додала, що якби любив, то жив би з нами, а так він нас зрадив.

Колишній у шоці, розповів мені, а я ледве зі сорому не згоріла, бо знаю, що ці слова моєї мами, які вона вклала в голову дитині. З мамою була розмова, вона навіть не заперечила.
– Що не так? Так, це я онуці питання підказала, але питання правильне! – Заявила вона мені.

Я не хочу, щоб дочка псувала стосунки з батьком. Вона просто маленька і не розуміє, як буває, коли тато насправді не любить. Не хочу, щоб колишній думав, ніби то я дочку так налаштовую і хочу його повернути.

Мамі сказала, що ще один такий момент, ще раз побачу, що вона налаштовує дитину проти батька, і внучку вона бачитиме лише по відеозв’язку, а розмовляти телефоном без мене взагалі забороню.

Мама почала плакати, почала скаржитися на хворе серце, але мені ці її хитрощі знайомі, я не відступатиму. Мене мій колишній чоловік влаштовує як батько, не треба дочки дурниці в голову вбивати.

You cannot copy content of this page