Моя мама зробила мені дуже боляче, не знаю чи пробачу

Я з дитинства захоплювався однією дуже цікавою штукою. Я колекціоную монети, не те щоб всі дорогі та рідкісні, але в моєму альбомі близько 250 монет, які мають цінність набагато більшу за їх номінал. Коли я мав би дозбирати ще кілька монет, у мене був реальний покупець на цілий альбом. Коштував він треба сказати цілий стан.

Одного разу до нас в гості приїхали племінники, хлопці по 7 і 9 років. Веселі, говіркі і дуже хитрі. В цей день я не міг провести з ними час, бо збирався на побачення. Але пообіцяв що після того як прийду додому, ми обов’язково пограємо в відеоіогри, придумаємо щось особливе, замов ми піцу.

Я пішов, прийшов додому через 3 години, племінники знаходилися під наглядом моєї мами, і сиділи запихалися морозивом. Я запитав де взяли, відповіли що вони багато накупили бо використали мою скарбничку. Я посміявся, а потім побачив що деякі речі в моїй шафі лежать не так я к треба, не так як залишав.

Виявилося, що моя мати дозволила скористатися монетами з колекції, а хлопці витратили все в найближчих кіосках на різні солодощі, ще частину в ігрові автомати де можна виграти іграшку.

Я був реально розчарований, адже це справа мого життя. Я 12 років збирав цю колекцію, перебирав гори монет і копійок для того щоб знайти щось особливе, я вивчав, багато читав про нумізматику.

Але найбільше мене вразило не це, мені образливо що моя мама, яка знала про моє захоплення навіть вибачення не попросила, мовляв що такого, не зрозуміла чому я серджуся, адже мені зараз 18, і я не маю жалкувати грошей для полемінників. Але хочу сказати, що моя сім’я дуже багато втратила.

Related Post

Більше він мені не відповідав ні на дзвінки, ні на повідомлення. Просто зникБільше він мені не відповідав ні на дзвінки, ні на повідомлення. Просто зник

Моя історія розпочалася 4 місяці тому. Я зустріла гідного, як мені здавалося, супутника життя. Ми почали зустрічатись. З перших днів він доглядав мене. Дарував квіти, писав вірші. Постійно твердив, що

До 38 років була невинна… Я Міші розповіла, що у мене не було серйозних стосунків і в свої 24 роки ще невинна. Я трохи соромилася і пояснила, що так вихована і не хочу до весілля. Мою сповідь він слухав уважно і після закінчення обрадував мене тим, що відреагував із захопленням. Говорив, що шукав таку дівчину як я.До 38 років була невинна… Я Міші розповіла, що у мене не було серйозних стосунків і в свої 24 роки ще невинна. Я трохи соромилася і пояснила, що так вихована і не хочу до весілля. Мою сповідь він слухав уважно і після закінчення обрадував мене тим, що відреагував із захопленням. Говорив, що шукав таку дівчину як я.

Хочу поділитися любовною історією свого життя. З самого дитинства я була скромною і слухняною дівчинкою. Ростила мене бабуся, тому що батьки працювали позмінно на заводі і не могли приділити мені