fbpx

Моя мати хотіла все і відразу, сама подарувала квартиру, а тепер її відбирає

Мої батьки мали 2 квартири. Одна була звичайнісінька 2-кімнтана, простого планування, із звичайним ремонтом. Інша трішки особлива, знаходилася на 1 поверсі 3 поверхового будинку, була м’яко кажучи закинута батьками і часом, адже перейшла в спадок від родички, вони її здавали за копійки, вона була дійсно в жахливому стані.

На весілля мені мати подарувала квартиру, сказала заходьте діти, живіть. А ми якось з батьком переб’ємося. Підзбираємо зробимо ремонт там, так і буде. Ми вирішили що допоможемо батькам зробити ремонт відразу як облаштуємо цю.

Навіть в подорож не їздили, для того, щоб зекономити, всі весільні гроші витратила на те, щоб привести до ладу квартиру. Ми замовили шпалери, багато фарби, іншим матеріалів, також вирішили оновити кухню і меблі, купили бюджетні, десь навіть вжиті але в хорошому стані. Батькам дозволити якийсь час пожити ще з нами, поки шось вирішиться з їх ремонтом.

Але досить швидко, як тільки моя мати побачила що ми почали приводити квартиру до ладу зажадала помінятися. Посуті обидва будинки були мої, адже я єдина спадкоємиця, але хотілося звити своє гніздечко і ні від кого не залежати.

В результаті моя мама сказала що їм, як старим людям буде важко в тому будинку, тому ми маємо помінятися. Це при тому що ми встигли зробити 25% ремонту, змінили підлогу, вирівняли стіни і стелю, почали клеїти шпалери. Приїхала наша кухня, яка ідеально ставла в квартиру батьків.

Я була дуже розлючена, але батьки дали нам 3 тижні щоб виїхати і хоча б прибрати там. Саме тоді я дізналася що вагітна. Ми вирішили з чоловіком діяти. Поки мої були в санаторії, ми взяти відпустки, доклеїли квартиру батьків дешевими шпалерами і почали трудитися над своєю квартирою на й поверсі.

Зробили перепланування, домовилися з ким треба, зробили окремих вихід і навіть облагородили і відокремили шматок землі де колись стояв гараж, що належав моїй матері, він якраз прилягав до однієї з стін нашої квартири. Словом зробили будинок мрії з шматків уціненої плитки, піддонів і тієї кухні, батькам повернули їх стару.

Коли вони повернулися, все вже було готове. Я така була задоволена результатом, що навіть запросила їх на новосілля. Тоді мати виказала мені претензію, що у нас ремонт краще і що в неї різко стали боліти ноги підійматися на 3 поверх, тому знову обмін.

Як результат ми не спілкуємося вже 4 роки. А ще викупили квартиру поруч і зробили дуже гарний будинок.

Related Post

Не можу бути одна, але чоловіки не затримуються надовгоНе можу бути одна, але чоловіки не затримуються надовго

Перший чоловік домігся мене через пару років після знайомства. Спочатку не підпускала його, потім зрозуміла, що він мені дуже подобається. Зустрічалися недовго – дізналася, що він мені зрадив. Прощення не

Мені казали, що перший крок роблять тільки меркантильні дівчата, мовляв сама намагається, значить грошей хочу… дурістьМені казали, що перший крок роблять тільки меркантильні дівчата, мовляв сама намагається, значить грошей хочу… дурість

Чоловіки, будьте чоловіками, зробіть уже перший крок! Хлопцям набагато простіше живеться, ніж дівчатам. У суспільстві не прийнято, коли дівчина робить крок першою. А якщо і робить, то чоловік сприймає це