fbpx

Моя мати хотіла все і відразу, сама подарувала квартиру, а тепер її відбирає

Мої батьки мали 2 квартири. Одна була звичайнісінька 2-кімнтана, простого планування, із звичайним ремонтом. Інша трішки особлива, знаходилася на 1 поверсі 3 поверхового будинку, була м’яко кажучи закинута батьками і часом, адже перейшла в спадок від родички, вони її здавали за копійки, вона була дійсно в жахливому стані.

На весілля мені мати подарувала квартиру, сказала заходьте діти, живіть. А ми якось з батьком переб’ємося. Підзбираємо зробимо ремонт там, так і буде. Ми вирішили що допоможемо батькам зробити ремонт відразу як облаштуємо цю.

Навіть в подорож не їздили, для того, щоб зекономити, всі весільні гроші витратила на те, щоб привести до ладу квартиру. Ми замовили шпалери, багато фарби, іншим матеріалів, також вирішили оновити кухню і меблі, купили бюджетні, десь навіть вжиті але в хорошому стані. Батькам дозволити якийсь час пожити ще з нами, поки шось вирішиться з їх ремонтом.

Але досить швидко, як тільки моя мати побачила що ми почали приводити квартиру до ладу зажадала помінятися. Посуті обидва будинки були мої, адже я єдина спадкоємиця, але хотілося звити своє гніздечко і ні від кого не залежати.

В результаті моя мама сказала що їм, як старим людям буде важко в тому будинку, тому ми маємо помінятися. Це при тому що ми встигли зробити 25% ремонту, змінили підлогу, вирівняли стіни і стелю, почали клеїти шпалери. Приїхала наша кухня, яка ідеально ставла в квартиру батьків.

Я була дуже розлючена, але батьки дали нам 3 тижні щоб виїхати і хоча б прибрати там. Саме тоді я дізналася що вагітна. Ми вирішили з чоловіком діяти. Поки мої були в санаторії, ми взяти відпустки, доклеїли квартиру батьків дешевими шпалерами і почали трудитися над своєю квартирою на й поверсі.

Зробили перепланування, домовилися з ким треба, зробили окремих вихід і навіть облагородили і відокремили шматок землі де колись стояв гараж, що належав моїй матері, він якраз прилягав до однієї з стін нашої квартири. Словом зробили будинок мрії з шматків уціненої плитки, піддонів і тієї кухні, батькам повернули їх стару.

Коли вони повернулися, все вже було готове. Я така була задоволена результатом, що навіть запросила їх на новосілля. Тоді мати виказала мені претензію, що у нас ремонт краще і що в неї різко стали боліти ноги підійматися на 3 поверх, тому знову обмін.

Як результат ми не спілкуємося вже 4 роки. А ще викупили квартиру поруч і зробили дуже гарний будинок.

Related Post

Коли ми з чоловіком приїхали у чуже місто в нас було 700 грн на двох. Згодом ми вигадали своє свято – Свято Першої сковорідкиКоли ми з чоловіком приїхали у чуже місто в нас було 700 грн на двох. Згодом ми вигадали своє свято – Свято Першої сковорідки

Ми познайомилися з майбутнім чоловіком бувши школярами, нам обом було по 15 років. Легке захоплення переросло в дружбу. Ми зустрічалися 7 років і тільки потім одружилися. Своє сімейне життя нам

facebook