Моя мати вирішила мене розлучити після 10 років життя з чоловіком, і він не проти

Вчора прийшла до мене моя мати і почала життя навчать. Виявляється 10 років її мій чоловік влаштовує, а зараз щось сталося. Ні, ви уявляєте,вона собі так подумала, що ми не пара. Аргументувала це тим що в нас немає дітей. Я посміялася, подумала, може клімакс в матері, чи криза середнього віку. Але який середній вік в 50?

Ну добре, забули та зам’яли тему. Але разом з тим мати не заспокоїлася а вирішила доконати мого чоловіка. В суботу вранці вона приїхала з своєю подругою психологом і влаштувала цирк.

Мене вмовила сходити на ринок, а сама сказала що має серйозну розмову до мого чоловіка. Коли я прийшла додому, то матері вже не було. Чоловік, як виявилося виставив її з дому.

Я звісно проти таких радикальних методів, адже все ж таки це моя мама, але разом з тим, хіба дорослі люди так чинять?

Знаєте що вона наговорила моєму Дмитру? Що він мене не гідний, що я могла б давно піти від нього, але жалію його бездітного. Сказала що я всеодно його кину.

Я думала таке буває тільки в серіалах. Рідна мати, я в шоці, ми з Дімою, не без сварок, звісно ж, але 10 років душу в душу, і тут моя мати все за всіх вирішила.

Ми поговорили вдома з чоловіком, я сподівалася на його адекватність, але він тепер каже що диму без вогню не буває. Але хіба я можу відповідати за слова своєї матері? Хіба то я йому таке сказала?

З мамою я не спілкуюся, бо на всі питання щодо того, що це за цирк був, вона мені сказала, що це так треба і я їй ще подякую.

Я запитала чому вона вказує що робити і чому розпоряджається моїм життям, відповідь мене убила взагалі. Бо вона моя мати, і вона мене виростила. Якщо колись в мене будуть діти я дуже сподіваюся, що я не зіпсую їм життя. Чоловік хоче розлучатися, я в розпачі. Матері, молю вас, не руйнуйте життя свої дітей.

Related Post

Артем сказав виховательці таке, через що батькам довелося червонітиАртем сказав виховательці таке, через що батькам довелося червоніти

Мама розповіла мені цю історію коли мені виповнилося 18 років. Отже сидим ми в сімейному колі за столом, і почали щось згадувати смішні історії з життя. Я так насміявся, що

А Юля все вірить у чесність, справедливість та любов, і не дивлячись ні на що, чекає на щастяА Юля все вірить у чесність, справедливість та любов, і не дивлячись ні на що, чекає на щастя

Хочу розповісти реальну історію про себе і ви самі вирішите, як до мене потрібно ставитися. Жила була дівчинка Юля, росла слухняною дівчинкою, доброю, ніжною та щедрою. Вийшла заміж у 20