fbpx

Моя мати вирішила мене розлучити після 10 років життя з чоловіком, і він не проти

Вчора прийшла до мене моя мати і почала життя навчать. Виявляється 10 років її мій чоловік влаштовує, а зараз щось сталося. Ні, ви уявляєте,вона собі так подумала, що ми не пара. Аргументувала це тим що в нас немає дітей. Я посміялася, подумала, може клімакс в матері, чи криза середнього віку. Але який середній вік в 50?

Ну добре, забули та зам’яли тему. Але разом з тим мати не заспокоїлася а вирішила доконати мого чоловіка. В суботу вранці вона приїхала з своєю подругою психологом і влаштувала цирк.

Мене вмовила сходити на ринок, а сама сказала що має серйозну розмову до мого чоловіка. Коли я прийшла додому, то матері вже не було. Чоловік, як виявилося виставив її з дому.

Я звісно проти таких радикальних методів, адже все ж таки це моя мама, але разом з тим, хіба дорослі люди так чинять?

Знаєте що вона наговорила моєму Дмитру? Що він мене не гідний, що я могла б давно піти від нього, але жалію його бездітного. Сказала що я всеодно його кину.

Я думала таке буває тільки в серіалах. Рідна мати, я в шоці, ми з Дімою, не без сварок, звісно ж, але 10 років душу в душу, і тут моя мати все за всіх вирішила.

Ми поговорили вдома з чоловіком, я сподівалася на його адекватність, але він тепер каже що диму без вогню не буває. Але хіба я можу відповідати за слова своєї матері? Хіба то я йому таке сказала?

З мамою я не спілкуюся, бо на всі питання щодо того, що це за цирк був, вона мені сказала, що це так треба і я їй ще подякую.

Я запитала чому вона вказує що робити і чому розпоряджається моїм життям, відповідь мене убила взагалі. Бо вона моя мати, і вона мене виростила. Якщо колись в мене будуть діти я дуже сподіваюся, що я не зіпсую їм життя. Чоловік хоче розлучатися, я в розпачі. Матері, молю вас, не руйнуйте життя свої дітей.

Related Post

Панчохи, білизна, компот і голубці: ідеальна жінкаПанчохи, білизна, компот і голубці: ідеальна жінка

Вважав себе закінченим холостяком. Над усе цінував свободу і можливість робити те, що хочу саме я, а не хтось інший. Змінилося все 4 місяці тому, коли став зустрічатися з однією

Правду кажуть, чим далі діти та батьки один від одного, тим ріднішіПравду кажуть, чим далі діти та батьки один від одного, тим рідніші

У мене є знайомі, котрі живуть з його батьками. Загалом люди не погані, але дуже особливі. Це стосується не тільки самого сімейства Сашка, але і молодих. В цілому перше враження