Моя мрія збулася, а брату і так добре

Так склалось, що наші батьки працювали закордоном купу років. Майже все дитинство ми прожили з покійною бабусею. Я не жаліюсь. У нас було все найважливіше. Та звісно мами і тата поруч не вистачало. Особливо, коли у школі були якісь свята чи збори.

Я навчалась дуже й дуже добре. Усі роки хвалилась перед батьками відмінним табелем. Я вважала, що це їх дуже потішить. А от брат мій зовсім не до науки. Гуляв собі і в школі, і в училищі, нічим не цікавився, крім друзів і змалку почав курити. Та загалом він не є поганим хлопцем.

Зараз мені виповнилось 26, а братові 27. Я вже 8 років гарую на роботі, та й не одній. Практично не сплю вночі. Готую проекти, підробляю дистанційно. Увесь цей час заробляю на свою квартиру. Бабуся вже померла і батьки повернулись до нас. Там теж працювали важко та й нам багато передавали всього.

Заробити їм вдалось на одну хорошу квартиру. І вирішили вони придбати її для Назара. Все-таки, батьки старих поглядів і вірувань. Казали, що я і так в невістки піду. А хлопець повинен мати житло.

Заробити їм вдалось на одну хорошу квартиру. І вирішили вони придбати її для Назара. Все-таки, батьки старих поглядів і вірувань. Казали, що я і так в невістки піду. А хлопець повинен мати житло.

Я тоді зрозуміла, що розраховувати можу лише на себе. Бо звісно хотіла мати власну квартиру, щоб в майбутньому ні від кого не залежати.

А от Назар, як тільки отримав помешкання, одразу вклав свої збереження і батьків в ремонт. Швиденько при першій нагоді переїхав.

А він такий довірливий. Одразу в нього стосунки після житла з’явились. Дівчина нам не надто подобалась. Ні мені, ні батькам.

Ось за кілька місяців обкрутила його, він освідчився і всім оголосив, що планують гучне і пишне весілля. Ми були раді за нього, хоча дівчина й здалась підозрілою.

Пізніше ми зустріли з мамою Назара з нареченою. Вони виявляється йшли, щоб переписати квартиру на неї.

Мама одразу ж сказала, щоб навіть не думали цього робити. Квартира куплена на їх гроші.А мама після цього випадку забрала Назара додому і квартиру на мене переписала. Сказала, що не одразу помітила хто більш гідний цього помешкання. Я зараз дуже щаслива. Збулась моя мрія. А братові і біля батьків не зле.

Related Post

Через маму мого хлопця, я вже й не хочу виходити за нього заміж. Але й піти я теж не можуЧерез маму мого хлопця, я вже й не хочу виходити за нього заміж. Але й піти я теж не можу

Через пів року після знайомства, хлопець запропонував жити разом, але винаймати квартиру не погодився, сказавши, що в нього велика квартира і місця нам вистачить. Я одразу відмовилася. Не хотілося жити

Моя дружина Оля пробачила мені зраду, я не став розбещеним чоловіком і дуже ціную це, тепер я ніколи не зраджу коханійМоя дружина Оля пробачила мені зраду, я не став розбещеним чоловіком і дуже ціную це, тепер я ніколи не зраджу коханій

Я розповім вам коротку історію зі свого життя, де зрозумів, що вміння прощати робить людей по-справжньому близькими, рідними. Чоловіки споконвіку були егоїстами і назавжди ними залишаться. На жаль, я не

Я подарувала теж життя людині, твоєму внуку, тобі більше нічого не винна.Я подарувала теж життя людині, твоєму внуку, тобі більше нічого не винна.

Мамо, я гуляти, крикнула Аня до мами. -Дівка така, ти подивися, ні щоб матері допомогти, то вона гуляти. Он супу стань зготуй, птицю погодуй, чи з братом позаймайся. – Мамо,