Моя найкраща подруга потайки зустрічалася з моїм хлопцем, після того, як я їх застукала ми розійшлися, а вони одружилися і народили дочку

У моєму житті завжди було багато друзів і подруг. Але одна була найближче. Ми дружили ще зі школи, були кращими подружками. Багато що пережили разом, всього і не перерахувати. Подорослішавши, ми продовжували дружити. Ближче неї у мене нікого не було, я довіряла їй всі свої таємниці і переживання, що стосуються різних життєвих ситуацій.

Але в один момент якось все змінилося, я стала помічати що наші зустрічі стали рідше, дзвінки звелися до мінімуму. Я не розуміла в чому справа, але припускала що це може бути пов’язано з появою у мене хлопця, в якого я дуже сильно закохалася на той момент, дуже багато часу я тепер проводила з ним.

Вони були знайомі з одне з одним, ще до появи його в моєму житті. Мій хлопець був давнім другом брата подруги і довгий час служив за контрактом в іншій країні.

В один з теплих літніх днів ми великою компанією вирушили на день народження до загального друга на базу відпочинку. Свято проходило дуже добре, ми веселилися, смажили шашлик, все було чудово.

До того моменту, поки я не звернула увагу на відсутність свого коханого. Все відбувалося як в поганому кіно, я пішла в будинок і побачила свою подругу зі своїм хлопцем, коли вони цілувалися. З їх шепоту я зрозуміла що зустрічаються таким чином вони давно.

Я навіть не стала нічого з’ясовувати, мовчки поїхала з цього свята. Через деякий час, дізналася що вони одружилися, у них народилася дочка. За весь цей час я жодного разу не зустрічала їх, так як поїхала на навчання в інше місто.

В голові залишилося тільки одне питання: чому не можна було просто зі мною розійтися, навіщо опускатися до зради? З тих пір мені дуже складно довіряти людям, намагаюся не думати про зраду, але поки виходить погано.

Related Post

Я не можу відпустити чоловіка зустрітися з друзямиЯ не можу відпустити чоловіка зустрітися з друзями

Не можу знайти пояснення своєї поведінки. Не можу спокійно сприймати, що партнер періодично бачиться з друзями без мене (причому так було з усіма моїми чоловіками). Навіть якщо я в цей

Моя дружина ніколи не прослуховується до мене та дуже гостро реагує на будь-яку критику. Навіть конструктивнуМоя дружина ніколи не прослуховується до мене та дуже гостро реагує на будь-яку критику. Навіть конструктивну

Моя дружина дуже гостро реагує на будь-яку критику, навіть невинну. Варто мені сказати, що вона щось не так зробила, як починається нікому не потрібна суперечка, яка переростає у затяжне мовчання