Моя невістка до певного часу була для мене першою подругою

Моя невістка до певного часу була для мене першою подругою, найкращою порадницею. Я завжди вважала її дуже хорошою дівчинкою, дарувала подарунки, як і могла, там шарфик, наприклад, чи капці, минулого разу он парфуми подарувала, а перед цим гарну кофтинку.

Я пенсіонерка, в грошей на дороговартісні подарунки в мене немає, тому як могла радувала свою невісточку.

Я завжди намагалася приходити тоді, коли вони вдома, щоб не потрапити в незручне становище, але цього разу мені треба було забрати деякі документи і я просто не додзвонилася нікому з них.

В мене був ключ, але я постукала в двері, раптом Танюшка спить, чи зайнята чимось, але двері мені відкрила чужа жінка, вона була вдягнута в ту кофтинку що я дарувала, в ті капці і мила вікна, тільки уявіть, шарфом.

Я видерла той шарф і насварила, її, дівча розплакалася і пояснило, що Таня викликає її раз в місяць на прибирання генеральне, а сама йде на манікюр, тряпки і шматки дає сама і наказує саме ними мити вікна і підлогу. Речі дала ці, кофтинку і тапки щоб носила.

А в ванній я знайшла парфуми, пораділа, хоч щось прийшло до смаку, поки не змила воду з бачка унітазу, тоді зрозуміла, що вони їх ллють замість освіжувача.

Тепер я знаю що подарувати Тані на наступний день народження, освіжувача повітря замість духів, і йоршик для унітазу, замість зубної щітки, вже замовила, іменні, з її фотографією. Раз вона не вміє речі по призначенню використовувати, будемо вчити.

Related Post

Підлітки влаштовують незрозуміло що у торгівельних центрах, а батьки незрозуміло куди дивлятьсяПідлітки влаштовують незрозуміло що у торгівельних центрах, а батьки незрозуміло куди дивляться

Працюю поруч із ТЦ, ходжу туди пообідати, та постійно звертаю увагу на підлітків, які там ошиваються. Зараз в них така мода, приходять, сідають натовпом на лавочки і туплять у свої

Після відпустки проведеної з колишньою я ледь машиною відкупився,а тут квітиПісля відпустки проведеної з колишньою я ледь машиною відкупився,а тут квіти

Я не хочу навіть чути про це – кричала мені моя жінка. Або йдемо разом, або ніхто нікуди не йде. Ні, звісно я заслужив таку недовіру з її боку, адже