fbpx

Моя невістка до певного часу була для мене першою подругою

Моя невістка до певного часу була для мене першою подругою, найкращою порадницею. Я завжди вважала її дуже хорошою дівчинкою, дарувала подарунки, як і могла, там шарфик, наприклад, чи капці, минулого разу он парфуми подарувала, а перед цим гарну кофтинку.

Я пенсіонерка, в грошей на дороговартісні подарунки в мене немає, тому як могла радувала свою невісточку.

Я завжди намагалася приходити тоді, коли вони вдома, щоб не потрапити в незручне становище, але цього разу мені треба було забрати деякі документи і я просто не додзвонилася нікому з них.

В мене був ключ, але я постукала в двері, раптом Танюшка спить, чи зайнята чимось, але двері мені відкрила чужа жінка, вона була вдягнута в ту кофтинку що я дарувала, в ті капці і мила вікна, тільки уявіть, шарфом.

Я видерла той шарф і насварила, її, дівча розплакалася і пояснило, що Таня викликає її раз в місяць на прибирання генеральне, а сама йде на манікюр, тряпки і шматки дає сама і наказує саме ними мити вікна і підлогу. Речі дала ці, кофтинку і тапки щоб носила.

А в ванній я знайшла парфуми, пораділа, хоч щось прийшло до смаку, поки не змила воду з бачка унітазу, тоді зрозуміла, що вони їх ллють замість освіжувача.

Тепер я знаю що подарувати Тані на наступний день народження, освіжувача повітря замість духів, і йоршик для унітазу, замість зубної щітки, вже замовила, іменні, з її фотографією. Раз вона не вміє речі по призначенню використовувати, будемо вчити.

Related Post

Моя дочка Саша зраджує своєму чоловікові… у неї відразу три коханця…Моя дочка Саша зраджує своєму чоловікові… у неї відразу три коханця…

Я навіть не знаю, з чого почати. Спочатку у мене були тільки підозри. Зараз все прояснилося і ця інформація на 100% точна. Я знаю, що моя дочка зраджує своєму чоловікові.

Я ніколи не стану засуджувати жінок які звертаються до нянь і будують кар’єруЯ ніколи не стану засуджувати жінок які звертаються до нянь і будують кар’єру

Я завжди не дуже добре ставилася до жінок, які покидають своїх дітей на нянь і йдуть на роботу чи віршувати інші справи. Поясню це тим, що 8 років я пропрацювала