Моя невістка категорично не вміє економити ні на собі, ні на дітях і що з неї буде?

Моя невістка та ще пройдисвітка. Я з своєї пенсії і онуків тягну, і собі квартплату віддаю, то ще й їм допомагаю на житло своє збирати. А от Олена не сильно спішить щось збирати чи відкладати.

У неї на першому місці інші інтереси. Я їй кажу, доню, та відклади той манікюр на інший раз, і Євочці можна кросівки дешевші купити і не 4 пари взуття а одну, це ж економія яка. Я як мати, намагаюся розуму навчити, а вони наче й не розуміють що я хочу донести.

Мало того, вона працює всього по пів дня, то могла б не водити внучку на всілякі там розвивалки, а сама зайнятися. Так ні, бачте, треба щоб дитину педагогом розвивали, а не візажисти. Про роботу її зовсім мовчу, фарбує там всяких різних, хіба це робота, а потім каже що з ніг валиться. Та де там? То і не робота, так високооплачуване хоббі.

А ще постійні її манікюри та салони. От навіщо фарбувати волосся в салоні, якщо можна купити недорогу фарбу і прийти до мене, я все зроблю!

Не розумію чого носом крутити. А ще недавно мені зарядила, наче б то вони вирішили для себе пожити. Та хіба ж я проти  була б, тільки за. От нехай куплять квартиру, машину, весілля Євочці зроблять і живуть для себе.

Так ні, каже, хоче поки гарна ще, молода то на манікюр походити, адже на старості її тільки онуки та пенсія чекають. От не розумію, невже на мій вік натякає.

А ще сказала, що моєму синові треба гарна жінка, а не істерична домогосподарка в брудному халаті. Ніколи не повірю що мій син міг таке сказати. Він її точно не за зовнішність полюбив. Тепер от невістка ображається на мене, що я через знайомих на неї впливаю, а що тут такого, хай знають всі що вона не вміє зекономити. Чи я не права?

Related Post

Чи то від самотності, чи від порожнечі, чи від жалю, я почала з ним зустрічатися. І завагітнілаЧи то від самотності, чи від порожнечі, чи від жалю, я почала з ним зустрічатися. І завагітніла

Пишу сюди тому, бо більше нема з ким поділитися. Мене звуть Саша, мені 28 років. Так вийшло, що доживши до такого віку, я ще не мала серйозних стосунків. Ні, я