Моя плакала і плакала, а твоя спокійна була

Те, що чоловік може покинути мене з дитиною, я, чесно кажучи, навіть і не уявляла. Але коли мій вірний єдиний повідомив мені цю новину і пішов, грюкнувши дверима, я кілька місяців не могла прийти в себе і налагодити своє життя.

Наша десятирічна дочка Таня спочатку не могла зрозуміти, чому так склалося і вважала винною в тому, що сталося, тільки мене.

Вона вважала, що я занадто багато часу приділяла роботі (я вчитель), а на сім’ю не звертала уваги.

Це ще більше ускладнювало мій адаптаційний період. Я прагнула більше часу проводити з дочкою. Тому доходи впали, і моя подруга порадила мені подати на аліменти.

Чоловік, дізнавшись про це, втратив над собою контроль. Одного разу він прийшов до мене і приніс тест, в якому було сказано, що наша дочка не є його дитиною.

Я знаю, що мій чоловік — єдиний чоловік за все моє життя, тому пішла туди, де зробили цей невірний аналіз. Але там мене почали заспокоювати і сказали, що ніяк не могли дати помилкові результати і порадили здати аналізи і мені.

Абсурд, але я здала все необхідне і дізналася, що дівчинка не є рідною і мені. Стало зовсім не смішно, і ми з колишнім пішли в інший центр, де все підтвердилося.

Ми, чесно кажучи, відразу і не зрозуміли, що і до чого. Мовчки повернулися додому і довго не могли прийти до тями. Але обох хвилювало одне — де наша рідна дочка.

На якому етапі у нас виявилася чужа дитина?Свою дочку ми знайшли в глухому селі. У тієї жінки дванадцять дітей і вона сама ніби дитина. Нашу доньку ми дізналися одразу — копія батька:

– А що? — каже мені ця жінка, — моя плакала і плакала, а твоя спокійна була. Ти там лежиш така вся багата, а у мене вдома ще четверо. Ось я і вирішила поміняти, яка різниця?

Я зрозуміла, коли це сталося. Моя донечка з’явилася не природним шляхом; чоловік тоді був у відрядженні, а я після появи малятка ще три доби спала і не могла з ліжка встати, слабо розуміючи, де я.

Тепер у нас дві донечки: Таня і Маруся. Не скажу, що все прямо гладко і прекрасно, але ми намагаємося довести Танюші, що любимо її і що вона наша дитина. Марусю вчимо елементарній гігієні і навичкам адекватного спілкування

Related Post

Мені здавалося, що Іра це моя доля. А вона багато чого приховувала від мене – від віку до сімейного стануМені здавалося, що Іра це моя доля. А вона багато чого приховувала від мене – від віку до сімейного стану

Я поїхав до Києва, щоб накопичити на відкриття власного магазину. У столиці я легко відразу влаштувався працювати менеджером в одну велику торгову компанію, наявність вищої профільної освіти мені дуже допомогла.

Дуже сумно, що найрідніша у світі людина не приймає менеДуже сумно, що найрідніша у світі людина не приймає мене

Мені 17 років. У мене є проблема у стосунках з матір’ю, про яку я й хочу розповісти. Іноді мені здається, що я — одне велике розчарування у її житті. Мати