Моя подруга дуже змінилася коли у мене з’явилася власна родина

Є вираз «жити душа в душу», отак і в мене з Інною, дружимо ще зі школи. Скрізь разом, завжди підтримували одна одну, навіть вибрали один виш, але так склалися обставини, що вчитися довелося все-таки у різних. Потім кожна будувала кар’єру, ми обидві завжди прагнули чогось у житті. Але коли я одружилася, наші стосунки змінилися.

Інна почала постійно порівнювати мене з собою, жартувати, що вона вільна, незалежна жінка, а я вже ні, бо у мене чоловік. Я їй сказала, що нічого поганого не бачу в тому, що цікавлюся справами чоловіка, а він моїми, я його люблю і ми сім’я.

То запросить до себе в гості, але тільки мене одну, то в кіно, забуваючи, що я одружена, а якщо я відмовляюся, то починає насміхатися, що я тепер прив’язана до дому і чоловіка.

Останньою краплею стала її реакція на мою вагітність. Вона почала мене жаліти і співчувати, як же я тепер і фігуру зіпсую, і майже рік ходити в такому стані, так і чоловік може розлюбити. Я не чекала від неї такого, сказала, що чоловік щасливий, що у нас буде дитина, він сам цього хотів, але вона мені не повірила.

Почала говорити, що на мене тепер чекають безсонні ночі, і ще купа проблем, а в результаті діти все одно невдячні. А вона сучасна ділова жінка і не має наміру замикатися на сім’ї, а тим більше на дітях. А я народила чудову доньку, і ми з чоловіком щасливі.

Мені прикро, я її не вчу, як їй жити, не кажу, що дитина, це таке щастя, що до старості вона залишиться одна і нікому не потрібна, що їй самій пора заміж. Раніше я була впевнена, вона про це теж знає, що вона буде хрещеною моїй дитині, а тепер дійшло до того, що мені не хочеться її бачити у своєму будинку, а від цього стає ще гірше, що я втрачаю подругу.

Але доведеться все ж таки брати її кумою, бо Інна сказала, що вже купила своїй майбутній хрещениці в подарунок хрестик і срібний дитячий кухоль з ложечкою. Сказати їй усе прямо, я не можу, не хочу образити її, а вона сама не хоче зрозуміти, що робить не так.

Related Post

Стала свідком, як хлопець лишив свою дівчину після операції без ногиСтала свідком, як хлопець лишив свою дівчину після операції без ноги

Більшу частину свого дитинства провела, частенько буваючи у мами на роботі в дитячому онкологічному реабілітаційному центрі. Там часом такого надивишся, що починаєш переоцінювати все що з тобою відбувається. Я часто

Я вагаюся і не знаю чи допоможе сімейний психолог врятувати нашу сім’ю?Я вагаюся і не знаю чи допоможе сімейний психолог врятувати нашу сім’ю?

Ми з чоловіком в шлюбі всього півроку, дітей поки немає. До цього ми півтора року зустрічалися, жили разом з другого місяця знайомства. Ми практично ніколи не лаялися, таке могло статися