fbpx

Моя подруга Катя почала зустрічатися з одруженими чоловіками і ще завела собі хлопця. Не зручно виявилося тоді, коли вона завагітніла від четвертого коханця

Була у мене подружка Катя, дружили ми з нею багато років, не те що були кращими подругами, а просто спілкувалися. Вона була відмінницею з довгою косою. Така проста дівчинка з бідної сім’ї.

Моя мама її завжди шкодувала, купувала ляльки, морозиво, кофтинки, хоча самі жили теж досить біднувато. Так ось, ми виросли, закінчили школу. Я вступила до технікуму, вона вступила до університету на бюджет, вона ж відмінниця. Вона почала зустрічатися з одруженими чоловіками, в ролі коханки і її це цілком влаштовувало. Причому коханець одружений був у неї не один.

Ах, так, і хлопець у неї був. І ось я чую, що наша Катруся народила! Та ще й як. Вона завагітніла від чергового коханця свого. Вагітність приховувала від усіх, від батьків, від хлопця. Ходила на роботу (а працювала вона в магазині добу через дві). І ось на роботі у неї почалися перейми, вона у своїй напарниці попросилася піти поспати пару годин в кімнаті відпочинку. І почала там народжувати потихеньку, ніхто ж не знав що вона в положенні.

Її напарниця, забувши свій телефон в кімнаті відпочинку, зайшла і бачить що Катя народжує. Та в жаху дзвонить начальству, в швидку. Ну і вона в швидкій прям і народила, дівчинку.

Хлопець її в шоці, мати в шоці. А Катя взяла і відмовилася від дитини. От не мій і все тут. Хлопець її просив, зробив пропозицію їй, вона відмовилася. Мати казала, давай я сама буду виховувати, вона ні і все! Ще й розкрилося що її відрахували вже давно з інституту.

Бідна мама, в один день стільки інформації про свою доньку дізналася, ворогу не побажаєш! Я зрозуміла що це просто жахлива людина, яка хотіла просто народити потихеньку і викинути свою дитину.

Ось можна було раніше просто позбавитися? Навіщо так все? Ось тобі і відмінниця в приклад. До речі, маленьку дитину відразу забрали. Нехай краще ніколи не дізнається хто її мати!

Related Post

Втратив все, але зберіг діамант для коханоїВтратив все, але зберіг діамант для коханої

Наречений ледь забрав ноги від нетверезих хуліганів, отримав травми і позбувся майже всіх цінностей. Незадовго до весілля Антон вирішив провести час з друзями. Вони добре посиділи в одному барі, потім