fbpx

Моя подруга постійно втручається у мої стосунки

Почну свою історію з того, що друзів за все моє життя в мене було троє: дві подруги зі шкільних часів, з якими досі спілкуємося, і одна, з якою ми нещодавно знайомі, але зблизилися так, що сумуємо, якщо не бачимося хоч один день, зідзвонюємося ночами, ділимося новинами та враженнями. З нею ми здружилися дуже легко.

З’явилася вона у нас пів року тому. На той момент дівчат у нашому колективі не було. З моменту появи вона запала в душу одному хлопцеві на роботі, і вони почали зустрічатися. І все було б нормально, якби не її самовдоволення – не розумію, чого вона хоче чи досягає. Ледве я почну зав’язувати стосунки з хлопцями – і вона тут як тут, знайомиться з ними в соц.мережах, а потім розповідає про те, як вона мило спілкується з ними ночами і зустрічається.

З колегою, який у неї закоханий, ми в добрих стосунках. Він зараз у відрядженні, часто дзвонить і запитує про неї, тому що вона не завжди підіймає слухавку. Про її інтрижки я мовчу, бо бачу, що він її дуже любить, та й вона небайдужа до нього. Ось тільки нещодавно, дізналася, що вона розповідає про їхні стосунки і про мене іншим (нібито я закохана в її хлопця, він за нею просто бігає, а їй все байдуже – така собі «серцеїдка»). Мені, звичайно, було прикро, але ж вона не маленька дівчинка, щоб вигадувати всяке і розповідати про це всім!

Нещодавно я почала спілкуватися з хлопцем, зустрічалися кілька разів. Вона з ним, ясна річ, познайомилася, хоча знає про мої почуття до нього. Нещодавно каже мені, що він запропонував їй вийти за нього заміж. Усі мої почуття до нього одразу охолонули.

Нещодавно я почала зустрічатися з колегою, вона про все знає і тут почалося: приперлася на роботу в короткій сукні, часто ходить до нього в кабінет. Я, звичайно, говорила з нею щодо всього цього, але вона непохитна, на всі мої претензії відповідає, що нібито вона не винна, що така приваблива для протилежної статі.

У мене, звичайно, не така ефектна зовнішність, як у неї, але анітрохи не гірше. Але я ніяк не можу зрозуміти, що це таке, може, зі мною щось не так? Чи це не дружба зовсім… Подивіться, будь ласка, на мою ситуацію збоку і порадьте, що мені робити?

 

Related Post

Він жив з жінкою, колишньою дружиною, вони на той момент були в розлученні, але жили разом….Він жив з жінкою, колишньою дружиною, вони на той момент були в розлученні, але жили разом….

Почалося з того, що ми розлучилися з хлопцем з яким жили разом близько року, відносини були залежні і дуже жахливі, сварки, лайки, образи, бурхливі примирення, коротше пристрасті кипіли. В один день

-Влад, позич ласка 200 гривень, дуже треба, я скоро віддам.Не знаю, що на мене найшло,-Влад, позич ласка 200 гривень, дуже треба, я скоро віддам.Не знаю, що на мене найшло,

Сталося все 16 років тому. Мені тоді було 14 і я вчився в 9-му класі. І була у нас в класі одна дівчинка, звали її Катя.Дуже красива і розумна. Претендувала