Моя подруга Віра звабила мого сина, вони закохалися одне в одного

Коли народився мій син Женя, мені було двадцять чотири. З його батьком ми не були в шлюбі. Скільки себе пам’ятаю, я завжди мріяла про сина, тому дитину народила для себе.

Від батьків мені дістався невеликий бізнес, і завдяки цьому я була абсолютно незалежною жінкою. Коли з’явився син, він став для мене світлом у віконці. до повноліття син став для мене єдиним коханим чоловіком на світі.

Після того як Жені виповнилось чотирнадцять, я дозволила собі особисте життя і вийшла заміж. Син прийняв мого чоловіка і я насолоджувалася сімейним щастям. А

ле трапилася біда. Ми з чоловіком відпочивали на узбережжі океану, коли нам додзвонився Женін друг і повідомив страшну новину – син потрапив в аварію і знаходиться в лікарні.

Найжахливіше було те, що через погоду ми не змогли швидко вилетіти, довелося затриматися на два тижні. Але я знайшла вихід – зателефонувала подрузі і попросила подбати про мого сина.

Після аварії Женя відбувся переломом ноги в двох місцях і встав на ноги за два місяці. Весь цей час подруга Віра була поруч з ним.

Я була їй вдячна. Після аварії син несподівано швидко подорослішав,  тривожність лякала мене. Я довгий час не наважувалася почати розмову, але він почав її першим.

Як виявилося, за час хвороби Женя закохався у Віру, і вона відповіла взаємністю. Після почутого я була готова провалитися крізь землю.

Так, Віра була молодша за мене на чотири роки, але старше сина на двадцять років. Вона була красива, струнка і виглядала молодше своїх років, але все ж різниця у віці була колосальною.

Я розірвала відносини з Вірою, намагаючись довести їй помилковість їх зв’язку, посварилася з сином, але у відповідь чула одне: «Це любов».

Я не хотіла миритися з ситуацією і цілий рік намагалася поговорити з сином. Але мої дії тільки зміцнювали цей союз. Скінчилося все тим, що Женя пішов жити до своєї коханої.

Я була пригнічена і в підсумку захворіла. Положення врятував чоловік. Він дбайливо змусив подивитися на ситуацію не очима матері, а очима жінки. Він переконав мене, що різниця у віці – це лише данина громадській думці, а апофеозом є справжні почуття. Син з Вірою одружилися і подарували нам внучку. Але пройшло близько двох років, перш ніж я змогла прийняти невістку.

Related Post

Батьки розлучилися коли мені було 16, точніше тато пішов до іншої, інша була молодша за нього на 16 років, він сказав що не може без неї, що закохався. Мама просила повернутися, в момент сильного розпачу навіть брехала що мені погано, а коли батько прийшов додому закрила двері на ключ, а ключ сховала, їй здавалося, що якщо він залишиться на ніч, то вона зможе утримати його до кінця життяБатьки розлучилися коли мені було 16, точніше тато пішов до іншої, інша була молодша за нього на 16 років, він сказав що не може без неї, що закохався. Мама просила повернутися, в момент сильного розпачу навіть брехала що мені погано, а коли батько прийшов додому закрила двері на ключ, а ключ сховала, їй здавалося, що якщо він залишиться на ніч, то вона зможе утримати його до кінця життя

Мої батьки вчилися в одному класі, мій тато був першою маминої любов’ю, першим чоловіком. Батьки розлучилися коли мені було 16, точніше тато пішов до іншої, інша була молодша за нього

Чоловік зовсім не вміє накопичувати, через це всі несподівані витрати лягають на менеЧоловік зовсім не вміє накопичувати, через це всі несподівані витрати лягають на мене

З чоловіком разом уже 5 років і, мабуть, зараз у нас почалася криза у стосунках. Коли я почала замислюватися про дітей, я придивилася до нього і почала розуміти, що він

Чому люди так реагують на родини з маленькими квартирами?Чому люди так реагують на родини з маленькими квартирами?

Ми з чоловіком та двома маленькими доньками (2 роки, та 2 місяці) живемо в однокімнатній квартирі. Квартира своя, не орендована, як у більшості наших ровесників. Живемо у столиці нашого регіону