Моя подруга виявилася справжньою розлучницею

Розповім і я свою історію з життя. З Лізою ми почали дружити ще у школі та довіряли одна одній всі секрети. Я ще тоді знала, що моя подруга дуже гарна і де б ми не з’являлися, вона завжди була у центрі уваги.

Коли ми навчалися в інституті, Ліза ніколи не була сама. Я ж довго не могла знайти собі хлопця. Напевно, через те, що скрізь ми були разом і поряд з Лізою мене ніхто не помічав.

Але одного разу я познайомилася з хлопцем, поділилася цим з подругою, але знайомити їх не поспішала. Навіть собі я не хотіла зізнатися у страху, що він побачить Лізу і на мене не буде вже звертати уваги.

Так і сталося. Ліза запропонувала його перевірити, чи він любить мене. Ми зустрілися в кафе, і коли я їх познайомила, то зрозуміла, що його втратила.

Коли вранці він зателефонував, я зраділа, гадала, що помилилася. Але він просто попросив телефон моєї подруги. Потім Ліза розповідала, що зустрілася з ним, щоб помститися за мене.

Спеціально обрала дорогий ресторан і замовляла все, що хотіла, щоб потім насолодитися тим, що він не зміг заплатити. Після цього Ліза його не бачила, а я намагалася не зустрічатися з нею.

Працювали ми з нею в різних районах, і я завжди посилалася на брак часу і вона, мабуть, зрозуміла, тому більше не дзвонила. Коли я виходила заміж, то на весілля довелося запросити.

Вона весь вечір фліртувала з моїм майбутнім чоловіком, чим зіпсувала свято. Коли я їй сказала про це, то почула у відповідь: «Хіба я винна, що красивіша за тебе»?

Ми посварилися остаточно та перестали спілкуватися. Але одного разу я прийшла додому на обід, чого ніколи не робила, і не змогла відчинити двері.

Поки я намагалася щось зробити, двері відчинив мій чоловік, який мав бути на роботі. Я навіть не встигла нічого запитати, як із нашої спальні вийшла Ліза. Такого приниження я ніколи більше не відчувала.

Того ж дня я зібрала речі чоловіка та виставила за двері. Я не знаю, чи разом вони зараз, або подруга в черговий раз хотіла довести мені або собі, що вона краща. Але впевнені в собі люди так не роблять.

Related Post

Поки коханий був у душі, раптом чую звук вібрації з під комода, хоча телефон його лежав на столі. Мені стало цікаво що там. І побачила там ще один телефон. Було 2 пропущених і смски від якоїсь Юлії й смс: “Спасибі за ці чудові дні, наше сонечко щасливе. І я теж, ніч була чудова” і друга смс “Чому не береш слухавку, я скучила, хочу поговорити про наші стосунки”Поки коханий був у душі, раптом чую звук вібрації з під комода, хоча телефон його лежав на столі. Мені стало цікаво що там. І побачила там ще один телефон. Було 2 пропущених і смски від якоїсь Юлії й смс: “Спасибі за ці чудові дні, наше сонечко щасливе. І я теж, ніч була чудова” і друга смс “Чому не береш слухавку, я скучила, хочу поговорити про наші стосунки”

Трохи більше як рік тому мені написав хлопець, з яким ми почали спілкуватися. Зовсім скоро ми вперше зустрілися. При зустрічі він справив на мене гарне враження. Особисто мені він дуже

Коханий заявив, що годувати чужих дітей не буде, коли я сказала, що чекаю дитинуКоханий заявив, що годувати чужих дітей не буде, коли я сказала, що чекаю дитину

Вони з Оксаною познайомилися на вечірці спільних знайомих. Тоді вона здалася йому більш усвідомленою, незвичайною і взагалі унікальною жінкою. Починаючи з вітання, їхнє спілкування пішло так, ніби вони вже знали