Моя порада всім колишнім дружинам, які пакостять новим коханим їх чоловіків

Я вважаю, що колишнім дружинам треба бути мудрішими та усвідомлювати свій статус «колишньої», і не влаштовувати конфлікти справжній новій дружині. Щоб не проливати потім гіркі сльози, коли пройде злість та образа.

Колишнім дружинам хочу порадити бути мудрішими, прикусити язички, коли ваш колишній чоловік одружився, і намагатися побудувати цивілізовані стосунки з новою дружиною.

Не робіть їй гидоти, не намагайтеся її вижити, і тим більше не використовуйте у своїх іграх. Справжня дружина знайде сотні способів помститися вам за кожне грубе слово. Це практика життя.

Колишня дружина мого чоловіка теж зірвалася з ланцюга, коли він зі мною одружився. Всі мої спроби цивілізовано спілкуватися та налагодити стосунки, натикалися на її неадекватну реакцію. Вона пакостила, як могла, виживала. Може, я й стерпіла б всі її витівки, але вона полізла навіть до моєї матері. Це вже була остання крапля.

У результаті я одружена з цим чоловіком вже 10 років. Колишню дружину виписали із заповіту разом із її дітьми. Аліменти останніми роками були мінімальні, спілкування чоловіка з дітьми – на вулиці в парку, раз на місяць.

Жодного майна, крім тієї квартири, яку чоловік їм залишив під час розлучення, вони не отримають. Інститути нехай сплачує колишня дружина. Моєму чоловікові все одно, буде у них диплом чи ні, та й взагалі вони для нього більше не мають значення, ставлення нейтральне.

Ось чого досягла колишня дружина своїми витівками, образами та скандалами. А була б розумніша — усе було б інакше.

Тому колишні дружини не треба себе переоцінювати. І тим паче маніпулювати дітьми. А краще їх взагалі не втягувати в ці ситуації, тоді є шанс, що чоловік, якої б огиди до вас не відчував, хоча б до дітей збереже теплі почуття, а можливо і повагу до вас.

А так у нього і діти починають асоціюватися з неадекватною мамою. І кому ви робите гірше? Лише своїм дітям. Загалом, може хоч одна жінка замислиться і не настане на ці граблі.

Related Post

Моя мати хотіла все і відразу, сама подарувала квартиру, а тепер її відбираєМоя мати хотіла все і відразу, сама подарувала квартиру, а тепер її відбирає

Мої батьки мали 2 квартири. Одна була звичайнісінька 2-кімнтана, простого планування, із звичайним ремонтом. Інша трішки особлива, знаходилася на 1 поверсі 3 поверхового будинку, була м’яко кажучи закинута батьками і