fbpx

Моя мати виявилася не тільки спостережливою свекрухою, але і хорошим другом, вперше я вдячний їй за її провокації

Я познакомився з дуже цікавою і особливою дівчиною. Мені тоді здавалося що вона ідеальна, вона ніколи не сварилася зі мною, була дуже ніжна, відпускала з друзями в боулінг чи на футбол, сама була дуже домашня і товариська, іноді виходила з дому на зустріч з подругою, але завжди виходила на зв’язок, вчасно поверталася. Словом я закохався.

Ми приїхали знайомитися з моїми батьками, я був окрилений своєю Вікою, тому не замічав нічого навколо. Татові вона теж дуже сподобалася а от мамі нажаль ні. Я думав що це чергова вихідка майбутньої свекрухи, але як же я помилявся. Насправді все вияснилося пізніше.

Віка навіть з моєю мамою змогла налагодити контакт, у всякому випадку я так думав. Ці 2 жінки ледь не звели мене з розуму. Ми почали готуватися до весілля, знаючи завбачливість і любов до планування моєї матері я дивувався, наскільки легковажно вона себе поводила, нікого не змушувала пробувати 400 страв, не бігала як ошпарена по будинку затіваючи ремонт, як це було перед весіллям сестри.

А я думав що це Віка так гарно впливає на маму. За кілька тижнів до весілля мені прийшло смс від незнайомого контакту з адресою і проханням терміново приїхати, мовляв справа життя і смерті.

Приїжджаю, доходжу до дверей, а там роздаються крики. Мама кричить на Віку що вона все знає, що вона давно розкусила її план.

Я вже був хотів знайти, але Віка почала дуже улесливо говорити, сказала що вона всеодно свого доб’ється. Біля самих дверей мене зупинив батько, ми дослухали таки ту розмову, навіть записали її на камеру, Віка хотіла одружитися і забрати в мене половину майна, а так як мені на весілля хотіли подарувати квартиру і частину бізнесу, то шмат був ласий.

Більше я не бачив її, після того як вона вийшла з того будинку де сталася розмова і побачила мене розгубленого, я цю жінку не зустрічав. Дякую мамі, якби вона не включила гарну актрису і не стала дружити з моєю псевдо нареченою, хто зна чим би все обернулося, ось що означає 20-річний стаж роботи педагогом і психологом, вкотре переконуюсь, що батьки найдорожче.

Related Post

Як ставитися до колишніх дружин?Як ставитися до колишніх дружин?

Доля звела мене з розумним і добрим чоловіком. Ми одружилися минулої весни. Я була вже заміжня. Після першого шлюбу у мене склалося досить неприємне враження про всіх чоловіків. Знаєте, цей

Олексій почав доглядати за мною як то кажуть «на широку ногу», квіти, ресторани, відпочинки, все на вищому рівні, а потім він повністю пропав на 20 днів. Коли вийшов на зв’язок, сказав, що були проблеми. Через місяць все повторилося, тільки пропав вже на більш тривалий час. Зауважу, що мої друзі його бачили в місті й казали, що з ним все добреОлексій почав доглядати за мною як то кажуть «на широку ногу», квіти, ресторани, відпочинки, все на вищому рівні, а потім він повністю пропав на 20 днів. Коли вийшов на зв’язок, сказав, що були проблеми. Через місяць все повторилося, тільки пропав вже на більш тривалий час. Зауважу, що мої друзі його бачили в місті й казали, що з ним все добре

Дівчата пів року назад познокомится з чоловіком йому 36 років, заможний, спортсмен. Мене він побачив на фотографії дня народження, не зрозумійте неправильно, але я володію красивою зовнішністю, через знайомих знайшов