fbpx

Моя сестра дуже гуляща особа. Постійно організовує вдома «посиденьки» з дуже неохайними подружками, ну таких називають самі знаєте як. Ну і люди запитають, а що тут такого? Так справа в тому, що в неї маленька дитина

Мені 27 років. Живу в бабусиній квартирі зі старшою сестрою (33 роки) і племінником (14 років). Вона в 20 років вийшла заміж і народила сина. Чоловік любив гуляти, та й вона була не проти.

Пили, але жили добре, працювали і були в достатку. Сестра, коли він був на добі, збирала вдома друзів і подруг, «гуляли», і вона йому зраджувала.

Шлюб протримався 7 років. Так як вона на роботі познайомилася з вантажником і закохалася. Вийшла за нього заміж, але він звільнився з роботи, а слідом за ним і вона.

Стали «гуляти» удвох, про роботу не думали, а гроші їм надсилали його батьки. Просто гуляли і засипали, прокидалися і знову, а коли зовсім нудно було – сварилися.

Шлюб протримався теж 7 років. Тому що по сусідству жили узбеки, і моя сестра бігала до них в гості за черговою порцією горючого, поки її чоловік спав в угарі. Закохалася в одного узбека, вигнала чоловіка і стала жити з ним.

Людина він виявився адекватний і  не особливо гулящий. Вона влаштувалася на роботу, але іноді накочувала до роботи, під час і після. Він її лаяв, вона іноді слухалася. Принаймні ситуація була кращою, ніж з попереднім. У узбека були проблеми з документами і його відправили на батьківщину.

Вона з горя пішла в тривалий загул, втратила роботу і перестала кого-небудь слухати. Стала водити додому мужиків і подруг. Я, дивлячись на племінника, не витримав і почав ганяти її друзів.

Вони «гулялиє вдома, поки я був на роботі. Одного разу, я зайшов додому, там вже знаходилися два узбека, я всіх розігнав і пригрозив поліцією, якщо ще раз їх тут побачу. Мужики, начебто ходити перестали, вона сама їздити до них почала. Після таких поїздок вони їй дають 300-600 грн. Вона знову у гулянки з подругами. А гроші, які я давав їй на оплату комунальних, вона витрачала або віддавала своїм чоловікам. Тепер у нас величезний борг за квартиру, я віддаю щомісяця по 50% від зарплати.

А вона «гуляє» і не реагує на те, що я лаюся з нею. Всі її подруги – це жінки з району, непрацюючі і гулящі. Вона вважає, що їй повинні всі допомагати. Мама в селі працює, передала їй гроші, а вона прогуляла їх. У мене вже здають нерви, її син каже, що може йому теж почати гуляти з друзями. Всі родичі його відмовляють. А їй все по барабану, каже, що у неї все погано, тому гуляє. Вона деградує!

Всі її проблеми звелися на те, як довести одному узбеку, що не спала з іншим, а іншому, що не спала з третім. І проблема друга, як віддати борги в магазин, де займала «горюче» по 40 гривень.

Related Post

Мій вчитель з математики став моїм чоловікомМій вчитель з математики став моїм чоловіком

У школі у нас постійно змінювалися вчителі математики. Навіть у старшій школі майже кожні півроку був новий учитель. Але тільки не в одинадцятому класі. До нас прийшов хлопець тільки з

facebook