fbpx

Моя сестра почала зустрічатися з хлопцем і обірвала всі зв’язки з родиною та друзями. Що робити?

Моя сестра потрапила в халепу, і я не знаю, як і чим їй допомогти.

Все почалося приблизно рік тому, коли вона познайомилася з одним чоловіком. Подробиці їхнього знайомства я не знаю: можливо, в університеті чи на роботі (вона тоді навчалася і працювала).

Спочатку ми про нього тільки чули: який він шикарний, який гарний, розумний, багатий і взагалі най-най. Думали, просто закохність, тому їй здається, що він принц.

Потім вона запросила його на знайомство з батьками, а там прийшов ледь не Крістіан Грей із “50 відтінків сірого” – якісь панські замашки: у погляді, тоні та поведінці. Взагалі була помітна зневага до всього.

Ми не бидло, зовсім звичайна сім’я, середній достаток, на підлогу не харкаємо, через слово не матюкаємося, нічого поганого йому не сказали і не зробили. А ось його ставлення до нас добре читалося, і це помітила не тільки я, а й батьки, і бабуся.

Сестра дивиться закоханими очима, мало не співає поряд з ним, а ми не знали, як до цього ставитися. Звичайно ж, намагалися через неї дізнатися, хто він, де працює, як живе, але сестра нічого до пуття сказати не може.

Коли вона сказала, що збирається до нього переїхати, ми всі були проти, бо людина дуже підозріла. Сильно з сестрою посварилися, вона таки зібрала речі і поїхала до нього, зв’язок із нами не підтримує.

Новини про неї спочатку дізнавалися від одногрупників та друзів, але потім вона припинила спілкування і з ними. Що ми встигли дізнатися: вона різко кинула всі свої інтереси та навчання, потім припинила з’являтися в унівреситеті та забрала документи. Потім припинила спілкуватися з подругами, заявивши, що її чоловік проти.

Тепер ми не знаємо навіть, де вона живе і чи здорова. Намагалися звертатися до поліції, але нас відсилали додому, мовляв, сестра сама добровільно до нього пішла, отже, все нормально. Що робити?

Related Post

Заможна жінка найняла мене шпигувати за її чоловіком зрадником…Заможна жінка найняла мене шпигувати за її чоловіком зрадником…

Я довго мучився, мріяв пр автомобіль ось воно – лада 21099 у мене з’явилася. Став таксувати, гуляти стало зручніше, з’явилися і нові пригоди! Прям як в кіно. До мене звернулася

Антон забув зустрітити дружину з дітьми та поїхав у інше місто на зустріч з однокласникамиАнтон забув зустрітити дружину з дітьми та поїхав у інше місто на зустріч з однокласниками

Хочу поділитися з вами історією, яка сталася нещодавно з моїми колегами. В черговий раз переконуюся, що оригінальний підхід багато виправдовує. Мій друг Антон, забув що дружина повертається з іншого міста,