Перейти до вмісту

Моя сестра постійно скаржилася на те, що на роботі до неї пристають чоловіки, а потім я випадково побачила в якому вигляді вона ходить на роботу – прозора блузка та мікроспідниця

  • від

Головна причина, по якій чоловіки не будуть сприймати дівчину всерйоз.

Моя молодша сестричка скаржиться, що “мужикам тільки одного і треба” і “ніхто не сприймає мене всерйоз”. Взимку у мене був день народження, прийшли рідні та близькі друзі. Прийшла і сестричка.

Вона в тому році здобула вищу освіту. З тих пір знаходиться в пошуку роботи.

З її слів, всі боси до неї приставали з недвозначними натяками в обмін на кар’єрне зростання або просто працевлаштування.

Попросила свого чоловіка взяти її на посаду секретаря. Чоловік уже давно без секретаря, і я знаю, що він дійсно зашивається.

Нічого складного немає: потрібно розгрібати вхідну кореспонденцію, відповідати на дзвінки, допомагати з організаційними питаннями.

Чоловік знехотя її взяв.

Вже через тиждень попросив поговорити мене з сестрою. Його прохання вона не сприймала ніяк. Виявляється, що кожен день вона одягалася на роботу неналежним чином: прозора блузка, мікроюбочка.

Я думала, що чоловік як завжди перебільшує. Але ні! Прийшла до нього на роботу, а сестричка сидить саме в такому вигляді, в якому її описував чоловік. Груди мало не вискакують з декольте, спідниця коротка просто до непристойності – майже все видно.

Вивела сестру на серйозну розмову. Я взагалі не зрозуміла, чого вона домагалася таким чином: чоловіка мого відбити чи що ?! А після її наївного “що тут такого?”, стало зрозуміло, чому її при минулому працевлаштуванні ніхто серйозно не сприймав.

Зрозуміло, що у чоловіків вимикалася голова і думати вони починали іншими частинами тіла.

Як би вона працювала, якби мій чоловік приходив на роботу не в костюмі, а в прозорій сорочці і спортивних обтягуючих штанцях ?!

Спільної мови з сестрою поки не змогли знайти.