fbpx

Моя сповідь про те, як я закохалася у колегу свого чоловіка і зрадила йому з ним

Я прекрасно розумію, що знайдеться безліч моралістів, які будуть мене засуджувати. Але що зроблено – то зроблено, я не боюся зізнатися в цьому. По крайній мірі, собі.

Ми з чоловіком одружені всього лише рік. До цього зустрічалися близько 3-х років, любові давно немає, може бути, ніколи і не було.

Чому я вийшла за нього заміж? Тому що він хороша людина, працьовитий чоловік і буде чудовим батьком. Чому він одружився зі мною? Я не знаю.

Останнім часом у нас почалися величезні проблеми в стосунках. Чоловік мене не чує і не цікавиться мною, я на нього постійно зриваюся.

І так би ми і жили, якби на роботі мого мужа не з’явився новий колега, в якого я закохалася практично відразу.

Він абсолютно не мій тип чоловіка, але в ньому така душа, що хочеться в ній вічно розбиратися, зануритися з головою.

Ми почали багато спілкуватися в соцмережі, іноді передзвонюватися, бачитися.

Обидва розуміли, що близькості  не буде, але коли ми були поруч, у нас просто зривало дах одне від одного.

Я відчуваю себе з ним живою жінкою, а за півгодини відчуваю таку бурю емоцій, чого в сумі не було за цілий рік з чоловіком.

Нещодавно ми з ним все-таки переспали, і тепер я не знаю, як далі жити. Від чоловіка піти не можу, боюся зробити йому боляче.

До коханця піти теж не можу, в загальному, псування життя і собі, і чоловікам. Іноді хочеться сісти на поїзд і звалити назавжди, щоб нікому не заважати і нікого не бачити. Почати життя з чистого аркуша. Але я прекрасно знаю, що сили волі і рішучості на це не вистачить.

Related Post

Дратують ті, хто починає починає судорожно готуватися до літа або до новорічних святДратують ті, хто починає починає судорожно готуватися до літа або до новорічних свят

Стабільно займаюся в тренажерному залі 2-3 рази в тиждень. Це не тільки тому, що хочу виглядати підтягнуто, також заняття корисні для здоров’я. Робота в офісі сидяча, в звичайному житті рухаюся

Він розбудив мене і вигнав на вулицю, за хвилину на ліжку опинився шмат стеліВін розбудив мене і вигнав на вулицю, за хвилину на ліжку опинився шмат стелі

Все почалося з того, що мені подзвонили батьки і дуже слізно попросили приїхати. По телефону мама сказала, що в сусідньому місті померла її давня подруга. Мама разом з татом зібралися