Моя старша сестра – дурепа. Це абсолютно без жартів. Раніше я якось виправдовувала її поведінку важким характером, темпераментом, але тепер точно впевнена, що вся справа в низьких розумових здібностях

Моя старша сестра – дурепа. Це абсолютно без жартів. Раніше я якось виправдовувала її поведінку важким характером, темпераментом, але тепер точно впевнена, що вся справа в низьких розумових здібностях.

Ми росли абсолютно в однакових умовах. Я ніколи не вважала, що батьки нас якось розділяли. Нам дали однаковий рівень освіти, ми в одну школу навіть ходили, з тими самими вчителями. Старт у житті був однаковим, але Настя зуміла відзначитись.

Сестрі дуже пощастило, що, бувши студенткою, вона зустріла свого Данила. Наш зять – чоловік хоч куди. Він на дев’ять років старший за сестру, серйозний, зібраний. Данило продумує кожен свій крок, у житті немає місця спонтанності.

Все, що на сьогодні має моя сестра, з’явилося тільки завдяки її чоловікові. Шикарний будинок на два поверхи, машина, часті поїздки, величезні витрати на себе. Настя також працює, але це більше для душі. Чоловік навіть не знає, куди йдуть ці гроші.

Настя має дитину. Нині племіннику чотири роки. Хлопчик пішов у дитячий садок, і тут сестра усвідомила, що їй лінь щодня відводити сина в дитячий садок пішки. Їй терміново захотілося отримати права водія.

Раніше такої потреби не було. Чоловік виконував буквально всі Настусині забаганки, вона давно звикла, що її завжди відвезуть. А тут не вийшло.
Саме тоді сестра і спалахнула ідеєю возити дитину самостійно.

Чоловік Настю у цьому починанні підтримав. Обіцяв усе сплатити, мовляв, ти тільки вчися. Сестра навіть зателефонувала до автошколи та дізналася, що там і як. Їй сказали, що середній термін навчання – три з половиною місяці. Такий розклад Настю не влаштував – їй треба було швидше.

Сестра вирішила права купити! Це геніальне рішення цілком у дусі моєї сестри. Вона знайшла якихось шахраїв і зв’язалася з ними.

Чоловіку про таке, сестра розповідати, ясна річ, побоялася. Взяла в нього гроші, які той обіцяв на навчання, але їх не вистачало. Настя не вигадала нічого кращого, як піти взяти кредит.

П’ятдесят тисяч в нормальних банках їй не давали, адже офіційно вона ніде не працює. Те, що вона підробляє через інтернет, у банку виявилося важко довести. Тому Настя пішла брати позику у якійсь кредитній організації під шалені відсотки.

Нічим добрим це все закінчитися не могло. Єдине, що мене бентежить – чому Данила не здивувало, коли дружина принесла йому права водія, отримані в такий короткий термін.
Але хай там як, Настя сіла за кермо та потрапила в аварію. Точніше розбила машину свого чоловіка об дорожню огорожу. Подія була на виїзді з селища, де живе сестра. Машин там мало.

Викликати поліцію Настя побоялася. Мабуть, напівлегальні права дали про себе знати.
Добре, що окрім машини ніхто не постраждав. Ось тут вся правда і вилізла назовні. Справа скінчилася тим, що чоловік Настю вигнав з дому і сказав не повертатися, поки та не закриє всі борги та не отримає справжні права.

Насті не було куди йти, і вона пішла до батьків. У тих немає таких грошей, і вони почали втрьох умовляти мене врятувати сестру. Мама з татом вважають, що якщо я добре заробляю, то просто зобов’язана допомогти Насті закрити кредит.
Я ж вважаю, що Данило має рацію в тому, що вирішив, що його дружина повинна все виправити самостійно, інакше жодного уроку зі свого вчинку вона не винесе.

Якщо я зараз буду в ролі рятівника і вирішу всі проблеми своєї сестрички, то вона й надалі витворятиме подібну зухвалість. Нехай краще на роботу влаштовується і починає, як усі нормальні люди, ходити на заняття в автошколу.

Сестра при кожній зустрічі плаче і намагається викликати до себе жалість. Каже, що саме через мене вона не бачить свого сина. Небіж залишився жити з батьком.
Батьки намагаються достукатися до моєї совісті: “Дарма ти так, адже тобі теж колись може знадобитися допомога”.

Я вирішила, що сестрі допомагати не стану. Вона спершу вилаяла мене, а потім заборонила приїжджати до батьків. Тепер мама з татом звинувачують мене у руйнуванні сім’ї Насті. Кажуть, що я так роблю із заздрощів. Мовляв, я самотня, от і хочу, щоб сестра теж сама залишилася.

You cannot copy content of this page