Моя свекруха схиблена на грошах. Для неї гроші – це сенс життя і всього людського існування. Людей вона оцінює за тим, скільки вони заробляють, нехай навіть за людськими якостями вони – повні моральні поганці. Плазує перед тими, хто стоїть «вище», лицемірить в очі

Допоможіть, будь ласка, порадою. Я переїхала до чоловіка з Молдови в Київ, живемо разом 3.5 років, дуже любимо одне одного. Зростає дочка. Але у нас є одна проблема, і ця проблема, за всіма класичними канонами-моя свекруха.

Розповім все по порядку. Батьки чоловіка в розлученні, хоча чоловік спілкується з батьком, дуже любить його. Моя свекруха сама ростила сина, і тому зараз злиться, коли батько приїжджає в гості.

Коли ми тільки познайомилися, чоловік сказав: “Поменше спілкуйся з мамою, це до добра не доведе”. Але я звикла до всіх ставитися щиро, це зараз вже життя в Києві трохи мене перебудувало.

Моя свекруха схиблена на грошах. Для неї гроші – це сенс життя і всього людського існування. Людей вона оцінює за тим, скільки вони заробляють, нехай навіть за людськими якостями вони – повні моральні поганці. Плазує перед тими, хто стоїть «вище», лицемірить в очі.

У самої у неї розвалений бізнес, який так-сяк ще тримається на плаву. Заборгованості за квартиру величезні, близько 75 тис грн, але це не заважає їй купувати дизайнерський одяг і хвалитися перед знайомими.

Вдома завжди брудно і неприбрано, всюди шар пилу лежить, на кухні техніка вся в жиру. Я, звичайно, знала, що в Києві все на грошах схиблені, але щоб настільки.

Чоловіка мого вона завжди гнобить, тому що коли ми тільки одружилися, у нього була невисока зарплата і посада, зараз же він добре заробляє, займає хороший пост. Вона спілкується тільки з тими, у кого зарплати великі, і перед ними завжди виставляє мого чоловіка дурнем.

Потім мені сказали, що за спиною вона каже: “Він же мало заробляє, як вона з ним живе?”.

Якось вона мені сказала: “Для мене мужика знайти-не проблема, але аби-хто мені не потрібен”.

Тобто, потрібен тільки багатий. За її мірками, хороша зарплата-це тисяч 120-170. На менше вона не згодна.

Я раніше ділилася з нею найпотаємнішим, але потім дізналася, що це ж “таємне” знають всі її знайомі. Нам з ними доводиться періодично стикатися на святах у неї вдома, коли вона кличе всіх до себе в гості.

Вирішили на ці свята не ходити. Не хочеться, щоб на мого чоловіка як на дурня дивилися. При цьому в очі вона завжди посміхається, і взагалі виглядає дуже жалісливо. Далі більше.

Останнім часом я стала помічати, що після її дзвінків у мене погіршується самопочуття, я не знаходжу собі місця, мене, так би мовити, “ковбасить” (вибачте, але це слово дуже добре описує мої почуття після її дзвінків), лізуть в голову незрозумілі думки.

А після її візитів в нашу квартиру (іноді вона приходить провідати внучку), ми завжди сваримося !!! Причому абсолютно на порожньому місці !! Одного разу така наша сварка тривала три дні, і я сама не могла зрозуміти, що це таке, тому що живемо з чоловіком душа в душу.

Одного разу вона принесла мені воду і сказала, що це свята вода з церкви, щоб я обприскати квартиру їй. Я розповіла чоловікові, на що він мені відповів, щоб я вилила цю воду, бо напевно вона з кладовища взята.

Я здивувалася, а чоловік сказав: “Я не здивуюся, якщо у мами моєї ще й лялька вуду твоя є. Ти у неї книгу по чорній магії бачила?”. Книга з чорної магії у неї дійсно є, я сама здивувалася, коли побачила її на полиці у неї в шафі, але списала на те, що вона любить читати і у неї велика бібліотека.

Сама вона мені потім розповіла, як робила відворот мого чоловіка від його батька, і радила мені сходити до парапсихолога, щоб я запитала у нього, як зробити так, щоб батько не приходив в гості більше.

Чоловік каже, що вона хоче, щоб він один залишився і дивився тільки за нею. Вона іноді телефонує, і після цього мені хтось ніби вселяє думки, що у мене поганий чоловік, що треба розлучатися і знайти краще.

Стала зриватися на чоловіка, чіпляюся до нього по дрібницях. Як тільки не спілкуюся з нею-відразу все добре. Її виводить, що зараз у нас сім’я, достаток і спокій, і вона продовжує мені наводити приклади своїх знайомих, які живуть набагато краще за її словами, звичайно, це все робиться навмисно, але, я думаю, у неї образа на сина є.

Мої батьки кажуть, що не треба з нею спілкуватися і звертати уваги на плітки, тоді все добре буде. А ви як думаєте? Чи вірите в магію? Чи може так бути, що свекруха спеціально вселяє мені погані думки і намагається відвернути від чоловіка? Заздалегідь дякую!

Related Post

Відносини з француженкою, що почалися з вдалого непорозумінняВідносини з француженкою, що почалися з вдалого непорозуміння

Другий курс університету. До нас приїхали студенти з обміну з Франції. Для довідки … я по-французьки раніше ні слова не розумів. Стоїмо з другом в університетській їдальні, попереду дві француженки.

І їсти нема що, і жити будемо один в одного на головіІ їсти нема що, і жити будемо один в одного на голові

Так сталося, що ми вклали чималі кошти в дачу, яку потім подарували мамі і вітчиму. Моя жінка завагітніла і ми вирішили все ж поки не ризикувати, лишитися в місті, хоча