Моя зарплатня наразі 25 тис, а це більше ніж в мого чоловіка, при цьому, якщо я кожного дня не встигаю пропилососити після роботи то він ображається і каже, що я погана «берегиня»

Я заміжня 8 місяців (до цього зустрічалися 2 роки). Останнім часом з чоловіком почали часто сваритися. А справа ось в чому:

Мій чоловік працює в одній фірмі вже більше 5 років. По кар’єрних сходах він не рухається. Робота у нього звичайно важка (багато працює фізично). Працює позмінно.

Вищої освіти у нього немає. Його хобі це копирсатися в машинах. Він їх купує, робить (тюнінгує) і продає, щоб в будинку була зайва копійка.

Був одружений 3 роки. Але його колишня зрадила йому з його кращим другом і пішла від нього. Я люблю цю людину. Дітей у нас немає. У мене місяць тому сталося природнє переривання.

Я закінчила університет, працюю в престижній компанії вже як 3 роки. Мені надходять постійно інші пропозиції по роботі. Заробляю я трохи більше, ніж він.

Мені запропонували роботу, де я буду заробляти набагато більше. Але для цього мені треба їздити далеко на роботу (в одну сторону приблизно годину / півтори їзди).

Мій чоловік проти. Каже, що якщо я почну працювати на новій роботі, то у мене не буде часу займатися по дому. Я сказала йому, що тоді він буде мені допомагати. А йому це не сподобалося.

Вчора він мене взагалі звинуватив, що я погана господиня, що я нічого не встигаю. А якщо я піду на нову роботу, то вдома взагалі нічого встигати не буду. Я вдома і прибираю, і готую, і стираю, і прасую, загалом роблю всю господарську роботу. Він мені допомагає, але це дуже рідко. І зробить це з таким виглядом, що я йому повинна бути вдячна. І якщо я після роботи не встигну пропилососити, а тільки приготую вечерю, то він вже починає мене звинувачувати в тому, що я погана господиня, що я берегиня вогнища і я повинна встигати все.

А якщо я зараз не встигаю, то яка мені нова робота. Додому після роботи я приходжу о 18:00 (встаю о 6:30). Якщо він працює у другу зміну (він їде о 13:45 з будинку, приїжджає о 23:30), то він може проспати до обіду (до 11:30), встати поїсти, подивитися телевізор, посидіти в інтернеті і збиратися на роботу.

Удома він нічого не робить, посилається на брак часу. На вихідних він вдома теж нічого не робить. Може пролежати весь день в ліжку, цілу годину у ванній і поїхати до своїх друзів.

Я вже багато разів говорила з ним на цю тему. Я не проти роботи по дому. Мені прикро, що він мені каже, що я берегиня вогнища і я повинна все встигати. А якщо я не встигаю, то він не задоволений. Як мені ще достукатися до нього і пояснити, що я теж працюю, що я теж втомлююся і мені іноді хочеться відпочити.

Related Post

Я, я не вагітна, я так сказала щоб знати чи ти мене любишЯ, я не вагітна, я так сказала щоб знати чи ти мене любиш

Не вірю я в кохання, хоч вовком вий, сказала Катя. От вийду за нього заміж і будемо жити як всі, спокійно, стабільно. Чоловік хороший, врівноважений, має гарну роботу, вистачить і

Мені здається, що дружина завжди мені зраджувалаМені здається, що дружина завжди мені зраджувала

Ось уже чого не думав так це того, що колись вимовлятимуся анонімно про своє життя. Ситуація є абсолютно дивною. Зустрічалися 2 роки, ще 4 прожили у шлюбі, і все розлетілося