Моє перше кохання закінчилося вагітністю: Помилка моєї молодості, ну або я так думала.

Хочу розповісти Вам одну історію з мого життя, яка перевернула все верх дном. Ще в підлітковому віці я закохалася в хлопця з двору. За вдачею своєю все життя була сірою мишкою і знайомитися – був не мій коник.

Але так сталося що ми все ж познайомилися. Я звичайно закохалася в нього без пам’яті. Ах якби я знала чим закінчиться ця любов. Як і у всіх підлітків, наші зустрічі проходили дуже мило, ми гуляли по вулиці тримаючись за руки, розмовляли про щось не дивлячись одне одному в очі, соромлячись і червоніючи. Все це тривало трохи більше двох місяців і настав той момент коли він мене поцілував. Не як раніше, а по справжньому.

Той поцілунок я не забуду ніколи. У животі закружляли метелики я була готова впасти в його руки назавжди. Що і трапилося. Того літа мені вже виповнилося 16 років і здавалося що я доросла і сама можу приймати рішення.

Одного вечора коли він приходив до мене, сталося те що я забути не зможу. Ми зайнялися цим перший раз. Тієї ночі я була найщасливішою на світі, я була з хлопцем якого так любила.

На ранок я розповіла все своїм подружкам, і в цьому була моя помилка. Через деякий час мій коханий пішов до моєї найкращої подруги, залишивши мене одну.

Я не здавалася і боролася до останнього. Тільки зараз розумію що не було там за кого боротися. Через 2 роки ми все ж зійшлися і сталося саме те, що перевернуло мій світ – я завагітніла.

Він наполягав позбавитися від дитини, сказав що одружиться зі мною і у нас все буде добре. Але я йому чомусь не повірила і була права. Я відмовилася робити це і залишила дитину, а з ним я попрощалася назавжди.

Зараз моїй донечці 4 роки, мені багато в чому допомогли мої батьки. Я закінчила університет і знайшла роботу, мама вийшла на пенсію і допомагає мені з малятком. Моя перша любов залишила в моєму житті теплий слід, який радує мене кожен день. А мій коханий повернувся до моєї “кращої” подруги, але скоріше від неї пішов. Де зараз він – я не знаю. Та й знати не хочу. У мене є заради чого жити!

Related Post

Багатодітна та ще й нахабна, на чужих чоловіків рота розкриваєБагатодітна та ще й нахабна, на чужих чоловіків рота розкриває

У нас в будинку живе людина багатодітна мама. Чоловіка в неї немає, та я і не засуджую, бо зараз такі чоловіки пішли, що не дивно, як тільки труднощі на горизонті,

Одного разу, гортаючи друзів Сашка в соціальних мережах, я натрапила на дівчину, у якої були спільні фото з ним. Я запитала, звідки вона знає мого хлопця. І її відповідь просто пронизала мене, немов кинджал – я його дружина. Мене охопила істерика, я чекала Сашу і його пояснень. “Так, я одружений і у мене дитина”Одного разу, гортаючи друзів Сашка в соціальних мережах, я натрапила на дівчину, у якої були спільні фото з ним. Я запитала, звідки вона знає мого хлопця. І її відповідь просто пронизала мене, немов кинджал – я його дружина. Мене охопила істерика, я чекала Сашу і його пояснень. “Так, я одружений і у мене дитина”

Три роки тому я була безтурботною студенткою першого курсу. Я гуляла, розважалася, міняла хлопців, як рукавички, була безтурботна і легковажна. Але все змінилося в один червневий день. Ми гуляли в