fbpx

Моєму чоловіку досі написують дівчата з минулого

До зустрічі зі мною мій чоловік був справжнісіньким бабником. Постійно знайомився з дівчатами та майже щовечора приводив нову дівчину додому ночувати. Були в нього й стосунки з однією незмінною дівчиною. Щось там у них не склалося і вони розлучилися. Але, як він каже, то було не справжнє кохання.

Коли ж чоловік зустрів мене, це було кохання з першого погляду. Ми одружилися, живемо щасливо, у нас діти, все гаразд. Але іноді трапляються кумедні моменти. Зокрема, в минулому було кілька дівчат, які були шалено закохані в мого чоловіка. І вони всі ніяк не можуть вгамуватися, пишуть йому в соцмережах і на телефон. Вітають його зі святами, нагадують про минуле, натякають, що непогано було б зустрітися, питають, як йому живеться зі мною.

Чоловік, коли ми одружилися, розповів мені про себе все відверто. І я знаю про всіх його дівчат і про всі його стосунки. Нікого з них він не любив, з тими, хто йому зараз іноді пише, він мав або випадковий зв’язок на одну ніч, або дуже короткі стосунки. Чоловік мій — вірянин і вірний, його дуже дратують ці дівчата, які пишуть і на щось сподіваються, хоча він одружений чоловік та батько наших дітей. Але як ввічлива людина, він грубо відмовити їм не наважується, просто відповідає, що щасливий у шлюбі, розповідає про мене та дітей, і інтерес писати йому у дівчат поступово зникає.

Зі мною чоловік ділиться всіма своїми проблемами, показує завжди й ці листування. Ми разом читаємо повідомлення дівчат, сміємося з них і їхнього нахабства, їхніх спроб спокусити мого чоловіка. Іноді буває, що я сама заходжу на сторінку чоловіка на його прохання і відповідаю цим дамам від його імені.

Я не знаю, на що сподіваються ці дівчата. Особливо мене дивує одна з них, з якою у чоловіка і стосунків не було. Деякий час вони працювали разом, а потім вона почала бігати за моїм чоловіком, освідчилася йому в коханні, він їй відмовив, тому що в нього вже була я, і тому, що вона йому не подобалася. Ця дівчина вже і заміж вийшла, і діти в неї, а вона все написує моєму чоловікові щорічно. Якби вона знала, як ми з неї сміємося, напевно, не стала б так старатися. І що їй потрібне? У неї вже своя сім’я. Не може вона досі любити мого чоловіка, адже минуло вже багато років з останньої їхньої зустрічі. Не вірю я, що так сильно вона його любила і страждала.

Хочу сказати, що справді буває, що чоловік щасливий у шлюбі та зберігає вірність своїй коханій дружині. А ось такі спроби сторонніх дівчат наздогнати поїзд, що давно виїхав, мати смішний вигляд. І ніколи не варто забувати, що чоловік цілком може висміяти вас із дружиною, коли пишете йому.

Related Post

Спочатку він допоміг їй відсудити квартиру, а потім і зовсім став опорою в цьому життіСпочатку він допоміг їй відсудити квартиру, а потім і зовсім став опорою в цьому житті

Як би не було важко в цьому житті, Галина завжди трималася на позитиві. Їй було вже за 40. З чоловіком вони прожили майже 20 років разом. Але не розписувалися. Єдиний