fbpx

Мої батьки не сприймають мій вибір професії

Зараз я закінчую університет за спеціальністю «Мікробіологія». Навчання мене захоплює і дуже надихає. Ті знання, які я отримую там, це як ковток свіжого повітря.

Спочатку я вступила на платне, але в першому семестрі мене перевели на бюджет. Я неймовірно пишаюся собою і тим, чим я можу поділитися, якщо хтось і справді зацікавлений у цій темі і розпитують мене з цікавістю.

Але мої рідні не сприймають серйозно мене і такого роду професію. До речі, практично всі мої близькі родичі вивчилися на бухгалтерів, менеджерів тощо. Коли я повідомила про свій намір, піти на спеціальність, яка мало в кого на слуху, то реакція була неоднозначною.

Наразі я закінчую бакалавр, а мої рідні навіть не знають назви моєї спеціальності. Вони мене не особливо підтримують і ставляться скептично. Коли розмова стосується таких тем і мені є що сказати з професійної точки зору, мене ніхто не слухає і тільки відмахуються. Їх тішить лише те, що не довелося платити за навчання. Коли я вступила на платне, мені проїли весь мозок, що «краще пішла б на юриста».

Від цього підривається віра в себе і зникає прагнення вчитися далі. З одного боку, я їх розумію. Незвіданість завжди лякає, але краще спробувати і зрозуміти, що це не твоє, ніж вивчитися там «де тобі сказали», отримувати хорошу стабільну зарплату, але не горіти своєю справою. Я вірю, що я зможу досягти багато чого, адже маю величезне бажання і потяг до цього.

Вони навіть не приховують, що не схвалюють мій вибір і не ставляться до нього серйозно. Нині дуже мало людей, які йдуть до вищих навчальних закладів за спеціальністю, яка їм до вподоби. А в мене все бажання відбиває один їх погляд, коли я намагаюся щось пояснити. Мені дуже боляче від їхньої байдужості, вони таки не чужі люди, і хочеться їх схвалення.

Я почуваюся певним покидьком суспільства, і іноді приходять думки, що я зробила величезну помилку. Вони вбивають мене думкою, що багато чого я не зможу досягти і великих грошей там не зароблю. Що це все не перспективно та дуже поверхнево.

Не знаю, що мені робити: чи йти вчитися далі, чи відкинути цю витівку і почати займатися тим, де я зможу добре заробляти.

 

Related Post

Чоловік набрехав коханці, що ми взяли дитину з дитбудинку, бо я не можу мати дітей. Навіть збрехав, що його батьки загинули в катастрофіЧоловік набрехав коханці, що ми взяли дитину з дитбудинку, бо я не можу мати дітей. Навіть збрехав, що його батьки загинули в катастрофі

Я із заможної, досить заможної родини. Мама моя ніколи не працювала, точніше працювала, але вийшла заміж на мого тата і стала щасливою домогосподаркою. Тато підприємець, у нього завжди повна голова

Хлопець кинув мене вагітну двійнею, а потім звинуватив мене…Хлопець кинув мене вагітну двійнею, а потім звинуватив мене…

Я зустрічалася з хлопцем ще на початку дев’яностих. Був дивне час. Але мені тоді було добре – я була закохана. Результатом любові стали дівчинки-двійнята, яких народила в жовтні 1993 року.

Я не могла, просто не витягувала сама все те що на мене звалилося, він був добримЯ не могла, просто не витягувала сама все те що на мене звалилося, він був добрим

Все життя мені не щастило на чоловіків, я тричі була заміжня, тому навіть не сподівалися вже що стану нарешті щасливою. Перший шлюб був більш ніж вдалий, але я овдовіла з