Мої батьки вмовили нас після весілля залишитися жити з ними… Це рішення практично зруйнувало наш шлюб…

Життя без батьків – це краще медового місяця…

Коли я тільки-тільки вийшла заміж, гостро постало житлове питання. Мій чоловік переконував мене, що нам пора зняти квартирку і жити окремо від батьків.

Я не хотіла … Моя мама запевняла мене, що з ними жити нам буде простіше і краще – за комуналку платити не треба, готувати кожен день теж не треба … Та й зекономлені на орендній платі грошам завжди можна завжди знайти застосування.

Зі скрипом переконала чоловіка, щоб ми залишились у моїх батьків хоча б на перший час.

Це була головна помилка в моєму житті. Батько постійно підколював мого чоловіка. Чоловік хоч і спокійна людина, але часто відповідав грубістю на недоречні жарти.

Моя мама теж змінилася. Стала лізти з особистими порадами до мене. Такого не було навіть, коли мені виповнилося 16 років і я тільки-тільки стала зустрічатися з хлопцями.

Але перший місяць пройшов більш-менш плавно. А потім я почала лаятися з чоловіком, чоловік з тестем і тещею, я з мамою і іноді з татом … Ситуація почала виходити з-під контролю. Через три місяці ми з чоловіком все ж орендували квартиру-студію в іншій частині міста.

Не можу словами передати ті відчуття, які нахлинули. Це було краще медового місяця … Ні, це і був наш справжній медовий місяць!

З тих пір я і чоловік практично не лаємося. Навіть відносини між нашою сім’єю і сім’єю моїх батьків нормалізувалися. Потрібно було з першого дня жити окремо від батьків.

Related Post

Чи варто з’їжджатися з колишнім чоловіком заради дитини?Чи варто з’їжджатися з колишнім чоловіком заради дитини?

Ми розлучилися, але колишній чоловік пропонує знову зійтися заради дитини. Мені довелося на якийсь час залишити сина з ним, хоча за рішенням суду дитина повинна жити зі мною. До чоловіка

Як відпустити коханця і змиритися з його новою дівчиною?Як відпустити коханця і змиритися з його новою дівчиною?

Я заміжня, у мене двоє дітей. На роботі зав’язалися стосунки з хлопцем на 10 років молодше. Він оточив мене любов’ю, ласкою, турботою, саме цього не вистачає від чоловіка. Через півроку

Ми їхали з батьками додому і раптом дорогу перебігла СвєткаМи їхали з батьками додому і раптом дорогу перебігла Свєтка

Є у мене один старий добрий друг. Автомеханик від Бога, а руки не те, що золоті, а, можна сказати, діамантові. Причому він не просто лагодив поламані машини, але навіть і

facebook