Мої діти як і я виросли у дитячому будинку….

Привіт мене звуть Христина. Хочу вам розповісти мою історію з життя. В житті і мене було багато чого, але такого жорсткого ще не ні. Був у мене чоловік Володимир він був гарний завидний наречений його всі дівчинки кохали.

На той момент мені було 16 років, а Володимиру було 27 років і я зустрічалася з ним. Батькам я тоді нічого не говорила, що я люблю чоловіка якому 27 років.

Хлопець був ревнивий. Він мене ревнував на кожному кроці,  а сам  ходив в нічні клуби.

І мені розповіли подруги, що мій хлопець мені зрадив з дівчинкою молодше  і перетворилося це на любовний трикутник.

Я теж його любила ревнувати, але коли він мені скзазав що він мені зрадив я була в шоці і відразу ж зібрала свої речі і відправила до себе додому. В рідному місті  мене чекав сюрприз моя мама померла і вона була вдома, лежала на підлозі і я побачила що на ній був шнур і що вона сама себе це зробила.

Я любила його дуже міцно і ніжно до коли ми зустрічалися він мені дарував подарунки робив компліменти і я просто була без розуму від такого чоловіка.

Але наші відносини руйнувалися ще тоді коли він мені зрадив з іншою.

Наші шляхи з ним розійшлися як в море кораблі. Минуле життя я забула і все стало йти своєю чергою, моє життя якось налагодилось.

Я зустріла чоловіка про якого мріяла все життя він був красивий накачаний розумний не пив, не бив жінок, не ображав нікого і я народила від нього 2 дітей і потім ми жили з ним дуже добре і просто були щасливі.

Мої діти як і я виросли у дитячому будинку. Це сталося після того, як я пішла в “запій” коли мій чоловік помер і я кинула дітей заради того щоб пити алкоголь.  Стала від нього залежна і не могла від нього відмовитися.

Потім заради дітей мені довелося кинути пити і мені вдалося вилікуватися і домогтися гарних результатів в особистому житті !

You cannot copy content of this page