fbpx

Мої почуття знову зникли, як би ми не намагалися їх повернути

Я зустрічаюся з дівчиною трохи більш як 3 місяці, до цього ми близько року спілкувалися в інтернеті. Нам завжди було про що поговорити і з чого посміятися, але якихось особливих почуттів у мене не виникало. Потім десь у липні ми вирішили зустрітись.

Я сподівався, що ця зустріч розбудить у мені емоції, але виявилося, що навпаки склалося не дуже гарне враження про дівчину. Після цього ми продовжили спілкування, але вже не зустрічалися, я подумав, що ми будемо просто друзями.

Все це тривало до Нового року, коли ми зустрілися на одному заході. Я спробував з нею заговорити, але розмова була короткою, і вона сказала, що їй треба йти. Я подумав, що вона якось гидує спілкуванням у реальному житті та образився. У результаті ми посварилися, і вона сказала, що так вийшло, тому що я їй подобаюся і їй боляче зі мною спілкуватися тільки як з другом. Далі була ще сварка, і зрештою ми домовилися про те, що ми гулятимемо і подивимося, що буде з моїми почуттями. Вона навіть кинула палити, щоб мені більше сподобатися.

Спочатку нічого не було, але потім у мене почали з’являтися до неї почуття, і невдовзі ми почали зустрічатися. Все було добре, поки ми не посварилися через незначну річ. Повернути все в норму у мене вийшло з великими труднощами, тому що вона довго не прощала мене. Потім ми лаялися ще кілька разів і щоразу вже доходило мало не до розриву, і відповідно почуттів у мене було все менше, навіть один раз розлучилися на півдня, але потім знову помирилися.

Наприкінці липня, після чергового конфлікту я написав, що це вже не справедливо щодо неї, що в мене можна сказати нема почуттів і що нам треба розлучитися. Вона перенесла це дуже важко і через те, що у неї зараз у житті не найлегший період, я все одно її підтримував. Також ми почали обговорювати всі проблеми, які були у нас у стосунках. Я зрозумів свої помилки, вона – свої та через деякий час ми вирішили, що потрібно ще раз спробувати – раптом повернуться почуття.

Під час прогулянки я зрозумів, що все ж таки мені з нею дуже добре і знову прокинулися почуття. Тепер, знаючи всі помилки, ми почали нормальні відносини. Зараз у цьому плані все чудово і ми, як і завжди, можемо дуже довго розмовляти і нам завжди весело разом, але мої почуття знову зникли, як би вона не намагалася і як би я не намагався їх повернути, але ми поки що не розлучаємося.

Я проаналізував свої попередні стосунки і зрозумів, що й тоді в мене зникали почуття. Тепер я не знаю, що мені робити, можливо, справа в мені або все ж таки ми не створені одне для одного.

 

Related Post

Я вже відпочила і приступила до пошуків нового місця роботиЯ вже відпочила і приступила до пошуків нового місця роботи

«Як це трапляється періодично в нашій родині, мій чоловік знову вирішив залягти на дивані. Розрахувався з роботи, бо там не змогли оцінити по достоїнству його геніальність »- розповіла Яна. «Таке

Чому повага в шлюбі важливіше кохання? Те що я для себе зрозумілаЧому повага в шлюбі важливіше кохання? Те що я для себе зрозуміла

Як відомо, люди зустрічаються, люди закохуються, одружуються. Як правило, відбуваються такі зустрічі в молодості і починається все з взаємного притяжіння. Воно виникає між чоловіком і жінкою, яким раптом починає хотітися