fbpx

Мої родичі нечесно розпоряджаються майном яке по факту вже давно моє

У нас великий будинок. Ми з жінкою починали його будувати з стану дачної прибудівлі, тому вклали туди неймовірно багато часу і коштів. Зараз у нас уже налагоджений побут, а ще ми досить гарно облаштували двір, є невелика грядка і саме головне – місце для відпочинку.

Але все це перекреслює одне але. Дачний будинок належав моїм батькам. Тепер на йому грунті у нас реальні спори. По-перше мама з татом, всім к синам обіцяли нерухомість, тому старшому купили квартиру, середньому дали коштів значну частину на відбування ще одного невеличкого будинку, а мені обіцяли квартиру і дачу, якщо я їх догляну і буду допомагати, а ще з умовою, що я зроблю ремонт.

В квартирі я почав ремонт ще тоді, коли ми там жили разом з батьками, повністю замінив всю техніку, сантехніку, шпалери, вирівняв стіни, зробив ідеальну і зручну кухню, поставив витяжки, холодильник, духовку нового покоління. Я ванній установив душову кабіну і все таке.

Ремонт робив як для себе тому, що розумів,що допомагаю матері всіма правдами і неправдами, тягну 2 сім’ї.

В результаті виявилося що мати тепер хоче розділити дачу і квартиру на всіх, середній брат відмовився від своєї частки в рахунок того, що якщо щось станеться з батьками, то він за всій кошт буде їх хоронити, а старший так і чекає поки йому перепаде ласий шмат.

У квартирі його частки немає, і виписали його ще тоді коли він купив собі з жінкою житло, а от будинок він хоче забрати. Але як? Ми прожили там 16 років, це неможливо, на тому місці стояв сарай без вікон. Тепер красується пентхаус. Ні копійки він туди не вклав і тепер буде відчужувати майно?

Якщо оціночна вартість того хліва разом з участком була всього 4000 доларів, та зараз вона сягає 70 тисяч. Що ділити? Я найняв адвоката, і тепер всі родичі ополчились проти мене.

Related Post

Подарувала дорогий дарунок, а та перепродала його за пів ціни, теж мені подруга називаєтьсяПодарувала дорогий дарунок, а та перепродала його за пів ціни, теж мені подруга називається

Подруга є у мене, Галиною звуть, дуже часто вона у мене раніше позичала гроші. Я жалкувала її, мені завжди було шкода, що її батьки не давали донці належного тепла та

До 38 років була невинна… Я Міші розповіла, що у мене не було серйозних стосунків і в свої 24 роки ще невинна. Я трохи соромилася і пояснила, що так вихована і не хочу до весілля. Мою сповідь він слухав уважно і після закінчення обрадував мене тим, що відреагував із захопленням. Говорив, що шукав таку дівчину як я.До 38 років була невинна… Я Міші розповіла, що у мене не було серйозних стосунків і в свої 24 роки ще невинна. Я трохи соромилася і пояснила, що так вихована і не хочу до весілля. Мою сповідь він слухав уважно і після закінчення обрадував мене тим, що відреагував із захопленням. Говорив, що шукав таку дівчину як я.

Хочу поділитися любовною історією свого життя. З самого дитинства я була скромною і слухняною дівчинкою. Ростила мене бабуся, тому що батьки працювали позмінно на заводі і не могли приділити мені

facebook