fbpx

Мої спроби помиритися з хлопцем призвели до того, що він і його мати заблокували мене. Так, я чого їм тільки не наговорила, але ж вони повинні були зрозуміти, що я все це говорила на емоціях

Ми познайомилися у 2016 році й прозустрічалися щасливий рік, звичайно були й суперечки. В основному через ревнощі. Я дуже товариська людина, а він швидше власник.

Раніше я ніколи не бачила нічого поганого в спілкуванні з чоловічою статтю, і постійні суперечки привели до розставання. Це було обопільне рішення. Ми обидва втомилися від цих скандалів, я від його заборон з приводу одягу, косметики, а він моєї “легкої поведінки”.

Ми залишилися хорошими друзями, іноді проводили час разом. Трохи заспокоївшись я стала нудьгувати по ньому, він же постійно говорив: “Я можу хоч зараз повернути тебе”.

І я постійно говорила: “Давай же!”.

Але нічого не відбувалося. У мене були спроби налагодити відносини, але крім спільного проведення часу це ні до чого не приводило. Мене стало це ображати і якоюсь мірою віддаляти.

Я думала, а може це і є кінець? Через якийсь час я знайшла собі іншого хлопця (це були більше вільні відносини). Колишній продовжував спілкуватися зі мною. Одного разу вночі я відправила фотку свого напівголого хлопця своєму колишньому і попросила приїхати й забрати мене.

Він кинув мене в чс. У той період я стала багато пити, від відчаю у мене сталося ЖМЖ з цим хлопцем і його подругою. Через якийсь час ми стали знову спілкуватися.

Мені потрібно було виїхати в іншу країну і до того моменту ми вже помирилися з колишнім, але не говорили про те що ми разом. Я полетіла, він писав що любить, сумує, але поки не може приїхати. Начебто все добре, але якось я побачила його на фото з іншою дівчиною.

Ми посварилися і перестали спілкуватися. Мій колишній міг не писати мені максимум 7 днів. Всі ці дні я довго думала і зважувала всі за і проти, і зрозуміла що мені не потрібно все це спілкування, що я його люблю, і хочу бути з ним,

Написала йому сама, але у відповідь почула: “Це кінець. Забудь мене”.

Це був дуже важкий момент в моєму житті. Коли я дійсно зрозуміла всі свої помилки, прийняла його з його мінусами й була готова змінитися і йти далі з ним – все розвалилося. Місяць я страждала, дзвонила, писала, принижувалася, просила пробачити мені.

Але він ніяк не йшов на контакт. Я не витримала і прилетіла до нього. Ми спілкувалися, бачилися, але він не хотів відносин, говорив що відпустив мене, що не любить. В один момент я вирішила розповісти йому правду, що у мене була близькість з тим хлопцем і його дівчиною, я хотіла, щоб він дізнався це від мене.

Він був в шоку від моїх слів. Звісно він пішов. Я полетіла, щоб не чіпати його, щоб було легше мені. Але було пару спроб через його маму, просила подруг писати йому. Через 3 місяці я прилетіла до нього і ми почали спілкуватися.

Дуже просила допомогти мені виправити ситуацію, хотілося, щоб він мене пробачив. Півтора місяця ми бачилися проводили час разом, але як тільки я заводила розмови про відносини, це закінчувалося скандалом і нервовим зривом для нас обох.

Все дійшло до того, що я стала некерованою, Щоб довести свою любов я ламала телефон, рвала гроші, погрожувала підпалити машину. Зараз я розумію що це все маячня і це тільки погіршувало ситуацію, але цим я намагалася довести свою любов. Остання наша зустріч була не виключенням.

Я довела його і себе до нервового зриву і його останні слова були: “Якщо ти ще раз підійдеш, я викличу поліцію, і більше ти не зможеш до мене підійти”.

Я почала писати й телефонувати його мамі. Це було 2 годині ночі. Я не розуміла в той момент що я роблю. Мій емоційний стан був не в нормі. У той день, він просто втік від мене, зачинив двері й пригрозив поліцією.

Я була змушена піти. Минув тиждень, заспокоївшись я розумію що моя поведінка була неадекватною. Зараз я не бачу виходу з ситуації. Я дуже хочу налагодити з ним відносини, довести що я не скажена, а просто я люблю його.

Від усієї ситуації я хочу довести йому і собі що я вмію любити, що я можу бути нормальною адекватною дівчиною, що мені не потрібно то спілкування, яке і стало первинною причиною нашого розлучення.

Не розумію чому він мене не заблокував зараз, і його мати.

Можливо вони чекають як я почну загрожувати знову і подати заяву в поліцію, а що ви думаєте з цього по приводу? Мені дуже соромно за свою поведінку і я б хотіла все виправити. Я не знаю що мені робити, дуже чекаю ваших порад.

Related Post

Жінка зрозуміла, що чоловік їй зраджує, коли побачила його шкарпеткиЖінка зрозуміла, що чоловік їй зраджує, коли побачила його шкарпетки

Зрадника видала одна незначна деталь На перший погляд, Ксенія і Віктор були звичайною сімейною парою. Вони одружилися незабаром після того, як почали зустрічатися. Життя подружжя складалася благополучно, вони рідко сварилися,

Артем старший за мене на 12 років, жили ми 3 роки, а пропозицію вийти заміж він так і не робив, тому я сама це зробилаАртем старший за мене на 12 років, жили ми 3 роки, а пропозицію вийти заміж він так і не робив, тому я сама це зробила

Пропозиція чоловікові. 8 років тому вийшла я заміж. Скажу наперед, ми щасливі і донині, виховуємо доньку. Але ж все могло б обернутися і по-іншому. До весілля жили ми з чоловіком у

facebook