Мої спроби помиритися з хлопцем призвели до того, що він і його мати заблокували мене. Так, я чого їм тільки не наговорила, але ж вони повинні були зрозуміти, що я все це говорила на емоціях

Ми познайомилися у 2016 році й прозустрічалися щасливий рік, звичайно були й суперечки. В основному через ревнощі. Я дуже товариська людина, а він швидше власник.

Раніше я ніколи не бачила нічого поганого в спілкуванні з чоловічою статтю, і постійні суперечки привели до розставання. Це було обопільне рішення. Ми обидва втомилися від цих скандалів, я від його заборон з приводу одягу, косметики, а він моєї “легкої поведінки”.

Ми залишилися хорошими друзями, іноді проводили час разом. Трохи заспокоївшись я стала нудьгувати по ньому, він же постійно говорив: “Я можу хоч зараз повернути тебе”.

І я постійно говорила: “Давай же!”.

Але нічого не відбувалося. У мене були спроби налагодити відносини, але крім спільного проведення часу це ні до чого не приводило. Мене стало це ображати і якоюсь мірою віддаляти.

Я думала, а може це і є кінець? Через якийсь час я знайшла собі іншого хлопця (це були більше вільні відносини). Колишній продовжував спілкуватися зі мною. Одного разу вночі я відправила фотку свого напівголого хлопця своєму колишньому і попросила приїхати й забрати мене.

Він кинув мене в чс. У той період я стала багато пити, від відчаю у мене сталося ЖМЖ з цим хлопцем і його подругою. Через якийсь час ми стали знову спілкуватися.

Мені потрібно було виїхати в іншу країну і до того моменту ми вже помирилися з колишнім, але не говорили про те що ми разом. Я полетіла, він писав що любить, сумує, але поки не може приїхати. Начебто все добре, але якось я побачила його на фото з іншою дівчиною.

Ми посварилися і перестали спілкуватися. Мій колишній міг не писати мені максимум 7 днів. Всі ці дні я довго думала і зважувала всі за і проти, і зрозуміла що мені не потрібно все це спілкування, що я його люблю, і хочу бути з ним,

Написала йому сама, але у відповідь почула: “Це кінець. Забудь мене”.

Це був дуже важкий момент в моєму житті. Коли я дійсно зрозуміла всі свої помилки, прийняла його з його мінусами й була готова змінитися і йти далі з ним – все розвалилося. Місяць я страждала, дзвонила, писала, принижувалася, просила пробачити мені.

Але він ніяк не йшов на контакт. Я не витримала і прилетіла до нього. Ми спілкувалися, бачилися, але він не хотів відносин, говорив що відпустив мене, що не любить. В один момент я вирішила розповісти йому правду, що у мене була близькість з тим хлопцем і його дівчиною, я хотіла, щоб він дізнався це від мене.

Він був в шоку від моїх слів. Звісно він пішов. Я полетіла, щоб не чіпати його, щоб було легше мені. Але було пару спроб через його маму, просила подруг писати йому. Через 3 місяці я прилетіла до нього і ми почали спілкуватися.

Дуже просила допомогти мені виправити ситуацію, хотілося, щоб він мене пробачив. Півтора місяця ми бачилися проводили час разом, але як тільки я заводила розмови про відносини, це закінчувалося скандалом і нервовим зривом для нас обох.

Все дійшло до того, що я стала некерованою, Щоб довести свою любов я ламала телефон, рвала гроші, погрожувала підпалити машину. Зараз я розумію що це все маячня і це тільки погіршувало ситуацію, але цим я намагалася довести свою любов. Остання наша зустріч була не виключенням.

Я довела його і себе до нервового зриву і його останні слова були: “Якщо ти ще раз підійдеш, я викличу поліцію, і більше ти не зможеш до мене підійти”.

Я почала писати й телефонувати його мамі. Це було 2 годині ночі. Я не розуміла в той момент що я роблю. Мій емоційний стан був не в нормі. У той день, він просто втік від мене, зачинив двері й пригрозив поліцією.

Я була змушена піти. Минув тиждень, заспокоївшись я розумію що моя поведінка була неадекватною. Зараз я не бачу виходу з ситуації. Я дуже хочу налагодити з ним відносини, довести що я не скажена, а просто я люблю його.

Від усієї ситуації я хочу довести йому і собі що я вмію любити, що я можу бути нормальною адекватною дівчиною, що мені не потрібно то спілкування, яке і стало первинною причиною нашого розлучення.

Не розумію чому він мене не заблокував зараз, і його мати.

Можливо вони чекають як я почну загрожувати знову і подати заяву в поліцію, а що ви думаєте з цього по приводу? Мені дуже соромно за свою поведінку і я б хотіла все виправити. Я не знаю що мені робити, дуже чекаю ваших порад.

Related Post

Нещодавно на вулиці зустрів ту саму дівчину, в яку був закоханий в юності … І нічого … Нічого не тьохнулоНещодавно на вулиці зустрів ту саму дівчину, в яку був закоханий в юності … І нічого … Нічого не тьохнуло

У сімнадцять років я закохався в одногрупницю. Це не була закоханість. Почуття формувалися досить довго. Ми навіть зустрічалися деякий час. Але нічого серйозного в результаті з наших відносин не склалося.

Переїхати в нову квартиру Олі так і не вдалося: через кілька днів після остаточного оформлення документів Сергій від неї пішов.Переїхати в нову квартиру Олі так і не вдалося: через кілька днів після остаточного оформлення документів Сергій від неї пішов.

Оля народилася в сім’ї військових, тато дослужився до полковника, мама займалася лише вихованням дочки, оскільки при постійних переїздах важко знайти роботу. Сім’я жила дружно і дочка завжди знала, що тато