fbpx

Мої вирішили на материнстві ще й заробити, чи ж можна так, ціною дитини своєї

У мене таке враження що світ просто зійшов з розуму. Я завжди підтримувала своїх дітей в їх різних ідеях. Але цього разу в мене дар мови відняло, коли я дізналася що вони задумали. І непросто задумали, але і почали втілювати в життя.

Якось по йшли до мене на день народження мої діти та внуки. Старший син вже був одружений на Тані. У них був син Микита, 1.5 рочки. Принесли мені величезні торт під замовлення, я знаю скільки такий коштує, тому здивувалася.

Але це ще було не все, невістка але й коробку якусь простягнула, я відкрила згодом, а там сервіз дорогущий.

Я не розумію звідки в низ гроші. Адже раніше вони кінці з кінцями ледь зводили. А тепер і самі якісь такі загадкові, і подарунки дорогі. А ще, коли збиралися в гості просили зробити окремо картоплю для Микитки, наче б то без часнику.

Ну, я і подумала, як добре що почали привчати дитину до їжі, не все ж на грудях сидіти. Почали наливати напої, я невістці запропонувала, вона навідріз, хоча колись коли навіть тільки починала годувати могла 20 грамів вина випити. А це ні в яку, хоч і малий вже груди майже не бере.

Потім замітила, що невістка дивно дуже себе поводила, кілька разів бігала в ванну і там щось робила, заходила туди з своєю сумкою. Коли вже всі порозходилися, то я вирішила їх притиснути і спитати що сталося.

Малого на картоплю посадили, а сама ж видно що з молоком, чи не вагітна часом, ще й не п’є, часник не їсть. Адже відразу було зрозуміло що картопля без часнику для неї, адже малому вони іноді дають пряні страви.

Невістка відмахнулася. Я не стала вже випитувати. А потім по йшла в гості до сина на днях. Захворіла в холодильник, а вниз там різних баночок з молоком просто повно. Спитала що то за молоко, невістка і махнула рукою, каже домашнє купляю і в спеціальні пакети поміщаю, в баночки, щоб не закисло.

Невістка відлучилася на кілька хвилин, а потім за ті банки і тихцем в під’їзд. А звідти вже з грошима йде. Ледь я її витрусила. Як виявилося, бізнесмени мої вирішили молоко продавати. Аналізи всі здали, все добре.

В сусідньому під’їзді багаті люди живуть, там дівчина не може годувати бо боїться груди зіпсувати, а мої раді старатися. Я ж не проти, в наші часи теж годували тим, в кого не було молока.

Але виходить що вони могли внука на картоплю і манку, а чужу дитину грудним молоком годують. Невістка не бачить тут нічого такого, каже, вони гроші такі платять, що там Микиті вистачає на фрукти, іграшки, що він дорослий вже і йому можна не давати грудне молоко.

Чи то часи змінилися, чи я не розумію нічого? Хіба це нормально?

Related Post

Дивись, маленька, я з тебе і грошей не візьму, все зроблю для тебеДивись, маленька, я з тебе і грошей не візьму, все зроблю для тебе

Ігор знову був не роботі, а Таня на 8 місяці, за вікном грудень, хуртовина, знову ця пучка на пластиковому вікні. Ну що ти будеш робити, сама до декрету 5 років

Подруга наполягла зареєструватися на сайті знайомств і сама відіслала мою фотографію, правда десятирічної давності. Я була проти цього, не те, щоб я так уже й сильно змінилася, але і коси давно немає, і талія теж вже не осина. Але Ліда сказала, що потім розберемося, зараз головне, щоб чоловік призначив побаченняПодруга наполягла зареєструватися на сайті знайомств і сама відіслала мою фотографію, правда десятирічної давності. Я була проти цього, не те, щоб я так уже й сильно змінилася, але і коси давно немає, і талія теж вже не осина. Але Ліда сказала, що потім розберемося, зараз головне, щоб чоловік призначив побачення

Після розлучення з чоловіком пройшло майже десять років. Заміж вийшла рано, через велику любов або може через ще більшу дурницю, народилася дочка, але сімейне життя, якось відразу не заладилося. Потім