Мої вирішили на материнстві ще й заробити, чи ж можна так, ціною дитини своєї

У мене таке враження що світ просто зійшов з розуму. Я завжди підтримувала своїх дітей в їх різних ідеях. Але цього разу в мене дар мови відняло, коли я дізналася що вони задумали. І непросто задумали, але і почали втілювати в життя.

Якось по йшли до мене на день народження мої діти та внуки. Старший син вже був одружений на Тані. У них був син Микита, 1.5 рочки. Принесли мені величезні торт під замовлення, я знаю скільки такий коштує, тому здивувалася.

Але це ще було не все, невістка але й коробку якусь простягнула, я відкрила згодом, а там сервіз дорогущий.

Я не розумію звідки в низ гроші. Адже раніше вони кінці з кінцями ледь зводили. А тепер і самі якісь такі загадкові, і подарунки дорогі. А ще, коли збиралися в гості просили зробити окремо картоплю для Микитки, наче б то без часнику.

Ну, я і подумала, як добре що почали привчати дитину до їжі, не все ж на грудях сидіти. Почали наливати напої, я невістці запропонувала, вона навідріз, хоча колись коли навіть тільки починала годувати могла 20 грамів вина випити. А це ні в яку, хоч і малий вже груди майже не бере.

Потім замітила, що невістка дивно дуже себе поводила, кілька разів бігала в ванну і там щось робила, заходила туди з своєю сумкою. Коли вже всі порозходилися, то я вирішила їх притиснути і спитати що сталося.

Малого на картоплю посадили, а сама ж видно що з молоком, чи не вагітна часом, ще й не п’є, часник не їсть. Адже відразу було зрозуміло що картопля без часнику для неї, адже малому вони іноді дають пряні страви.

Невістка відмахнулася. Я не стала вже випитувати. А потім по йшла в гості до сина на днях. Захворіла в холодильник, а вниз там різних баночок з молоком просто повно. Спитала що то за молоко, невістка і махнула рукою, каже домашнє купляю і в спеціальні пакети поміщаю, в баночки, щоб не закисло.

Невістка відлучилася на кілька хвилин, а потім за ті банки і тихцем в під’їзд. А звідти вже з грошима йде. Ледь я її витрусила. Як виявилося, бізнесмени мої вирішили молоко продавати. Аналізи всі здали, все добре.

В сусідньому під’їзді багаті люди живуть, там дівчина не може годувати бо боїться груди зіпсувати, а мої раді старатися. Я ж не проти, в наші часи теж годували тим, в кого не було молока.

Але виходить що вони могли внука на картоплю і манку, а чужу дитину грудним молоком годують. Невістка не бачить тут нічого такого, каже, вони гроші такі платять, що там Микиті вистачає на фрукти, іграшки, що він дорослий вже і йому можна не давати грудне молоко.

Чи то часи змінилися, чи я не розумію нічого? Хіба це нормально?

Related Post

Колись я зрадила своєму хлопцю і тепер точно можу сказати, що в житті все повертається бумерангомКолись я зрадила своєму хлопцю і тепер точно можу сказати, що в житті все повертається бумерангом

Історія досить таки банальна. Але! досвід який я отримала, навчив мене намагатися не робити ті помилки, за які буде потім дуже боляче і прикро. Зустрічалася я з хлопцем протягом декількох

Син приголомшив мене новиною, а я не хочу ставати бабусею у 45 роківСин приголомшив мене новиною, а я не хочу ставати бабусею у 45 років

Ганна та Вадим зустрічаються лише три роки. Вони навіть разом ще не живуть. Вчора син розповів мені, що Аня на 7-му тижні і що вона збирається ставати матір’ю. Ганна молодша