fbpx

Моїй подрузі 61 рік, вона закохалася у пройдисвіта, який торгує рибою на ринку. Справжній жлоб, який навіть не хоче купувати подарунки для онуків

У мене є одна подруга, з якою ми тісно спілкуємося останнім часом, хоча вона і старша за мене на 9 років, їй 61 рік, вона доросла, недурна і активна жінка. У неї вже троє онуків, у мене двоє. Вона вдова, я ж заміжня.

Подрузі завжди хотілося знову знайти другу половину. І раптом вона несподівано для мене знайомиться з чоловіком мого віку, тобто, на 9 років її молодше, в іншому місті він торгує на ринку рибою.

І починає до нього звикати і «підлаштовуватися». При цьому чоловік не приховує, що він один і йому потрібна жінка, не обтяжена дітьми і внуками.

Він не збирається нікого забезпечувати, дуже скупий. Їй вже не до дітей і не до онуків, і тим більше не до подруг, хоча вона не сильно вірить в щирість його ставлення до неї.

Подруга почала змінюватися, мабуть, потрапила під його вплив. Я бачу, що все це не серйозно і не потрібно немолодій і вже не дуже здоровій жінці.

А вона вхопилася за нього, як за  останній шанс. Короткі спідниці, сині нігті, треба ж молодитися. Як реагувати на таку її поведінку – просто не знаю. Я більше, ніж впевнена, що це пройдисвіт, який тільки шукає ліжко на халяву. Зараз таких розвелося повно, аби ні за що не платити.

Related Post

Мій батько вирішив, що я не повинна жити в гуртожиткуМій батько вирішив, що я не повинна жити в гуртожитку

Я приїхала вчитися до столиці. Батько вирішив, що я повинна жити у його двоюрідної сестри, а не в гуртожитку, де не буде ніякого контролю з мене. Тітка живе одна, заміжня