Може, прямо сказати, що хочу все повернути? Залежить все тільки від нього, і це мене гнітить

Мені 21 рік, за плечима жодного досвіду стосунків із протилежною статтю, а тепер результат цього всього — незнання як вчинити. Як розібратися у собі? Справа в мені?

Можливо, знаю причину чому я самотня, але як це виправити? Страх це? Чи я така людина? Та, яка не вірить у кохання та стосунки. Але не дивно. У сім’ї ситуація не найпростіша. У голові суєта думок. Як їх заспокоїти?

А може, я звикла? Ніхто не зробить мені боляче, немає зради. Ти сама в своїх руках, і можеш собі довіряти. Увагу в мій бік сприймаю з підозрою. Так простіше. Відштовхую всіх і так безпечніше. Страх близькості не минає, не відпускає.

І ось здавалося, це ВІН, зустріла і все супер, але варто зблизитися і виникають причини припинити все. Розчарування та все. Можливо це звичка? Як її позбутися? Чи не залишусь одна, в такому разі?

У мене були два добрі хлопці. За своєю ж дурістю все почала і сама зруйнувала. Чи є шанс повернути? А чи варто? І чи хочу я цього насправді? Чи не розпач це від самотності?

Не впевнена, що одному з них я подобаюсь як раніше. Чи любить він, як казав? Або це просто слова. З другим спілкуємося, і не я розумію, чи потрібен він мені як хлопець для стосунків?

У чому проблема? Що зі мною не так? Що робити? Закрити очі на всі вигадані причини? А чи вигадані вони? Чи може зробити крок назустріч. Тільки кому з них, як зважити всі за і проти та зробити вибір? Страшно.

Що якщо почну з нелюбим, але тим, хто любить мене, зроблю помилку? А якщо зустріну того, якого по-справжньому покохаю? Я зроблю боляче першому. А якщо чекати? Можу залишитися одна і проґавити можливість бути коханою.

Стільки запитань і так мало відповідей.

P.S. Все повернути? Ця думка прийшла мені, згодом. Провела дні з одним і зрозуміла, що зробила помилку. Не можна поспішати. Я злякалась. Чому? Усього трохи терпіння, часу, та відстань між нами скоротилося б.

Я терпляча людина, але це був не той випадок. Тільки як? А може, знову буде помилка? Здається, він до мене охолонув.

Як бути? З чого почати? Крапля надії присутня десь усередині, що почуття його залишилися до мене. Але є сумніви. Може, прямо сказати, що хочу все повернути? Залежить все тільки від нього, і це мене гнітить.

А тепер і з іншим нічого не може бути. Друзі та нічого більшого. Вперше побачила його і нічого не відчула. Навіть навпаки, думки про те, що все пройшло. Немає бажання.

Related Post

Як зрада дівчини змінила моє життя на кращеЯк зрада дівчини змінила моє життя на краще

Почалося це все, коли я ще тільки-но повернувся з армії. На одній із вечірок я познайомився з дівчиною. Починалося все зі спілкування, потім почуття і вже далі серйозні стосунки. Три

Я втомився від емоційних гойдалок. Як про це сказати дівчині?Я втомився від емоційних гойдалок. Як про це сказати дівчині?

Пів року тому закінчилися мої останні стосунки. Вони дивно почалися і не менш дивно скінчилися. З нею ми були знайомі заочно дуже давно, ми маємо спільну подругу, але познайомилися по-справжньому