Може, прямо сказати, що хочу все повернути? Залежить все тільки від нього, і це мене гнітить

Мені 21 рік, за плечима жодного досвіду стосунків із протилежною статтю, а тепер результат цього всього — незнання як вчинити. Як розібратися у собі? Справа в мені?

Можливо, знаю причину чому я самотня, але як це виправити? Страх це? Чи я така людина? Та, яка не вірить у кохання та стосунки. Але не дивно. У сім’ї ситуація не найпростіша. У голові суєта думок. Як їх заспокоїти?

А може, я звикла? Ніхто не зробить мені боляче, немає зради. Ти сама в своїх руках, і можеш собі довіряти. Увагу в мій бік сприймаю з підозрою. Так простіше. Відштовхую всіх і так безпечніше. Страх близькості не минає, не відпускає.

І ось здавалося, це ВІН, зустріла і все супер, але варто зблизитися і виникають причини припинити все. Розчарування та все. Можливо це звичка? Як її позбутися? Чи не залишусь одна, в такому разі?

У мене були два добрі хлопці. За своєю ж дурістю все почала і сама зруйнувала. Чи є шанс повернути? А чи варто? І чи хочу я цього насправді? Чи не розпач це від самотності?

Не впевнена, що одному з них я подобаюсь як раніше. Чи любить він, як казав? Або це просто слова. З другим спілкуємося, і не я розумію, чи потрібен він мені як хлопець для стосунків?

У чому проблема? Що зі мною не так? Що робити? Закрити очі на всі вигадані причини? А чи вигадані вони? Чи може зробити крок назустріч. Тільки кому з них, як зважити всі за і проти та зробити вибір? Страшно.

Що якщо почну з нелюбим, але тим, хто любить мене, зроблю помилку? А якщо зустріну того, якого по-справжньому покохаю? Я зроблю боляче першому. А якщо чекати? Можу залишитися одна і проґавити можливість бути коханою.

Стільки запитань і так мало відповідей.

P.S. Все повернути? Ця думка прийшла мені, згодом. Провела дні з одним і зрозуміла, що зробила помилку. Не можна поспішати. Я злякалась. Чому? Усього трохи терпіння, часу, та відстань між нами скоротилося б.

Я терпляча людина, але це був не той випадок. Тільки як? А може, знову буде помилка? Здається, він до мене охолонув.

Як бути? З чого почати? Крапля надії присутня десь усередині, що почуття його залишилися до мене. Але є сумніви. Може, прямо сказати, що хочу все повернути? Залежить все тільки від нього, і це мене гнітить.

А тепер і з іншим нічого не може бути. Друзі та нічого більшого. Вперше побачила його і нічого не відчула. Навіть навпаки, думки про те, що все пройшло. Немає бажання.

Related Post

Одного разу в цей момент увійшла до кімнати мама, і тоді все закінчилосяОдного разу в цей момент увійшла до кімнати мама, і тоді все закінчилося

А хто вірить в домовика? Може хто-небудь бачив його наяву або відчував? Байки про цю істоту йдуть з давніх часів. Прийнято вважати, що він охороняє благополуччя в родині і карає

Як можна не звернути увагу, коли вона сказала, почала обговорювати, що ми неправильно спланували будинокЯк можна не звернути увагу, коли вона сказала, почала обговорювати, що ми неправильно спланували будинок

Мої батьки завжди виховували мене так, що старших треба поважати, а моя бабуся завжди вчила мене, що коли я вийду заміж, то мене якщо не з любов’ю, то з величезною

Після 6 років шлюбу дізналася, що у чоловіка є дитина “на стороні”Після 6 років шлюбу дізналася, що у чоловіка є дитина “на стороні”

Ми з чоловіком у шлюбі 6 років, і вже 4 роки без успіху намагаємось завести дитину. Усі етапи пройдено, причин не виявлено. Також дві безуспішні спроби ЕКО. Остання була трохи