fbpx

Може їй знову таке саме замовити, щоб не ображалася, ось тільки дізнаюся де вона, так і подарую

Я подарував жінці красиве кольє, з птицею яка називається колібрі. Справа в тому, що тільки коли ми познайомилися ми ходили на фільм про колібрі, і тому цей символ переслідував нас все життя.

На свята, або так, для примирення, ми часто дарували один одному подарунки з зображенням цієї пташки, але була одна особливість, про яку не знав ніхто, завжди все робилося на замовлення, а там, де мали бути її лапки завжди по одному і тому ж зразку робили гравіювання або що, дві літери. ГІ це означало Гриша та Ірина.

От цього разу я сильно провинився і вирішив таким чином свою вину залагодити. Замовив срібне кольє зі звичним нам зображенням колібрі, звісно ж, спецзамовлення, ручна робота.

Подарував жінці, але вона була така лиха, що і не стала нічого брати, викинула на смітник, ви уявляєте, срібло на смітник. От і нерозумна, якщо щось гірше не сказати.

Я за те кольє і передарував колезі на роботі на день народження. А потім ми все ж помирилися, нас запросили друзі до ресторану. Жінка виглядала приголомшливо, даремно я її іноді ображаю.

Прийшли, вечір пройшов добре, аж тут прийшла ця колега і на ній було кольє. Моя дружина просто встала з-за столу в пішла. Без слів, я тепер шукаю її 2 місяць.

Всі знайомі знають що вона жива та здорова, але зі мною на зв’язок вона не виходить. Я не розумію що мені робити, а ще більше не розумію як через якусь дрібничку можна ось так вчинити.

Ну передарував я її прикрасу, їй то вона всеодно не треба, а дівчині з роботи приємне зробив, звідки ж я міг знати що вона його на нашу зустріч вдягне?

Може їй знову таке саме замовити, щоб не ображалася, ось тільки дізнаюся де вона, так і подарую відразу таке ж саме, щоб все залагодити.

Related Post

Коханець розповідає мені про свою дружинуКоханець розповідає мені про свою дружину

Я вже 11 років у розлученні. Є онук, цікава робота, і не одна. Живемо разом з донькою-школяркою. Перші роки після розлучення ще сподівалася зустріти чоловіка для спільного життя, але траплялися

Свекруха дарує подарунки тільки нашій спільний дитині з чоловіком. а моїй дочці від першого шлюбу – нічого!Свекруха дарує подарунки тільки нашій спільний дитині з чоловіком. а моїй дочці від першого шлюбу – нічого!

Моя свекруха мене завжди недолюблювала: я старша за її сина на 10 років, та ще й “з причепом” – дочкою. Я ніколи всерйоз не розглядала відносини з чоловіками молодше мене,