Може їй знову таке саме замовити, щоб не ображалася, ось тільки дізнаюся де вона, так і подарую

Я подарував жінці красиве кольє, з птицею яка називається колібрі. Справа в тому, що тільки коли ми познайомилися ми ходили на фільм про колібрі, і тому цей символ переслідував нас все життя.

На свята, або так, для примирення, ми часто дарували один одному подарунки з зображенням цієї пташки, але була одна особливість, про яку не знав ніхто, завжди все робилося на замовлення, а там, де мали бути її лапки завжди по одному і тому ж зразку робили гравіювання або що, дві літери. ГІ це означало Гриша та Ірина.

От цього разу я сильно провинився і вирішив таким чином свою вину залагодити. Замовив срібне кольє зі звичним нам зображенням колібрі, звісно ж, спецзамовлення, ручна робота.

Подарував жінці, але вона була така лиха, що і не стала нічого брати, викинула на смітник, ви уявляєте, срібло на смітник. От і нерозумна, якщо щось гірше не сказати.

Я за те кольє і передарував колезі на роботі на день народження. А потім ми все ж помирилися, нас запросили друзі до ресторану. Жінка виглядала приголомшливо, даремно я її іноді ображаю.

Прийшли, вечір пройшов добре, аж тут прийшла ця колега і на ній було кольє. Моя дружина просто встала з-за столу в пішла. Без слів, я тепер шукаю її 2 місяць.

Всі знайомі знають що вона жива та здорова, але зі мною на зв’язок вона не виходить. Я не розумію що мені робити, а ще більше не розумію як через якусь дрібничку можна ось так вчинити.

Ну передарував я її прикрасу, їй то вона всеодно не треба, а дівчині з роботи приємне зробив, звідки ж я міг знати що вона його на нашу зустріч вдягне?

Може їй знову таке саме замовити, щоб не ображалася, ось тільки дізнаюся де вона, так і подарую відразу таке ж саме, щоб все залагодити.

Related Post

Сергій сказав, що повноцінну родину з дитиною ми не потягнемо фінансово, а потім і взагалі сказав, що нам краще взяти паузуСергій сказав, що повноцінну родину з дитиною ми не потягнемо фінансово, а потім і взагалі сказав, що нам краще взяти паузу

Днями розлучилися з хлопцем. Нам по 21 році. Знаємо одне одного 4 роки, зустрічаємося 3 роки. Ми вчимося (вчились) в одній в групі, сиділи разом, гуляли, подорожували, все разом практично.

Через службовий роман, я залишився без роботи і без можливості працювати на нормальних посадахЧерез службовий роман, я залишився без роботи і без можливості працювати на нормальних посадах

Я хочу розповісти вам мою історію. Мені було 25, я влаштувався працювати в рекламну компанію. Працювати там я не хотів. Мене змусило те, що там хороша зарплата, а мені треба