fbpx

Можливо, я колись і буду шкодувати

Часто таке трапляється, що люди похилого віку починають шкодувати про прожите життя. Думають, як могли провести його краще, в якісь моменти вчинити по-іншому, щоб все склалося краще. Тому і вмовляють своїх дітей не робити таких помилок.

Я вирішила замість зламати всі стереотипи. Буду на старості років жити для себе. Адже все життя присвятила своїм дітям, чоловікові і онукам. Відразу після школи вийшла заміж. Згодом в родині з’явилися діти. Так і не було часу на себе. Приділяла майже весь свій час сім’ї.

А зараз, коли вже мені сімдесят з хвостиком років, мене ніхто і бачити не хоче поруч. Діти вже в моїй квартирі відчувають себе, як ніби це їх. Мене, таке відчуття, вже поховали.

Рідний син, без мого дозволу, поселив у моїй квартирі онука з його дружиною. Їх моя думка давно вже перестала цікавити — у знак вдячності на витрачені роки їх виховання.

Тому я вирішила відсудити свою квартиру у дітей. І мені зовсім за це не соромно. Хоча мені і під вісімдесят, зі здоров’ям все добре. І дуже хочу прожити останній період свого життя для себе.

На мене звичайно образилися всі мої родичі. Почали навіть суд вести, але завдяки моєму чоловікові я змогла забрати квартиру. Також виселила свого онука з дружиною з моєї власності.

Змінила все замки на дверях для заспокоєння душі. Звичайно, квартира залишиться після моєї смерті дітям. Але поки я жива, хочу насолодитися моментами, яких так не вистачало протягом життя. Адже багато дорогоцінного часу було витрачено даремно.

Всі мої подружки хоч і шоковані, але відкрито підтримують таку позицію. У них не достатньо сміливості вчинити так само, але діти на них повісили правнуків, не цікавлячись, важко їм чи ні.

Я дуже шокована, що вони себе настільки не люблять. На мою думку, не поважають себе і свого часу, який можна витратити хоч на старості років на себе. Можливо, я колись і буду шкодувати про даний своєму рішенні. Але поки я жива і можу сама за себе відповідати, хочу відпочити душею і тілом. Не думати про когось.

Related Post

Погано так говорити, але він реально тупий. Як ще офіцером став ?! Іноді таке може ляпнути, що навіть мені соромноПогано так говорити, але він реально тупий. Як ще офіцером став ?! Іноді таке може ляпнути, що навіть мені соромно

Привіт всім-всім-всім! Видалася вільна хвилинка, вирішила поділитися частинкою свого життя. Я не буду писати про все підряд – тільки про свої проблеми на особистому фронті. Ну не вмію вибирати хлопців.

Лєру покинув чоловік через те, що вона могла приготувати несмачний суп, або затриматися на роботіЛєру покинув чоловік через те, що вона могла приготувати несмачний суп, або затриматися на роботі

Зі свого начальницею, Лерою, працюю давно. Вона серйозна, різка, вимоглива, але справедлива. Через дрібниці не чіпляється. Якщо добре працюєш, не помічаєш, що вона не янгол. Особисте життя в неї не