Можливо, якби не апендицит, то я продовжувала б перебувати в невіданні. Вирішила сама сплатити за комуналку, хоча чоловік сказав, що все сам сплатить, коли повернеться додому

Чоловік зараз перебуває у лікарні. Йому зробили операцію з видалення апендициту. Примітно, що до лікарні він потрапив ще місяць тому, а загострення апендициту сталося щойно. Можливо, якби не апендицит, то я продовжувала б перебувати в невіданні.

Вирішила сама сплатити за комуналку, хоча чоловік сказав, що все сам сплатить, коли повернеться додому.

Я ж вирішила не чекати. Зайшла в його акаунт у банку і просто ахнула. Виявилося, що у нього є депозитний рахунок, на якому знаходилася сума в майже в мільйон гривень.

Думаю, що це багато що пояснює. Тепер зрозуміло, чому він не хотів, щоб я оплачувала комунальні послуги та входила до його облікового запису.

Ми з самого початку відносин жили у стані постійної фінансової скрути. Заощаджували на всьому: від туалетного паперу до побутової техніки. Постійно купували уживане або за знижками. Я розуміла, що ми заробляємо набагато більше і можемо дозволити собі кілька разів на рік поїхати у відпустку.

Кожна наша розмова на тему фінансів закінчувалась сваркою. Чоловік завжди казав, що ми все витратили, і грошей більше немає.

Як можна було так брехати!? А головне для чого?
Написала йому повідомлення, на що він розлютився і звинуватив мене у тому, що я нишпорю в його особистому житті.

Його реакція дала мені зрозуміти, що гроші він явно відкладав не для нас обох. Не на спільні витрати, або відпочинок. Як тепер далі довіряти людині… І як діяти в такій ситуації?

You cannot copy content of this page