Мучать мене сумніви, що у дружини є коханець. Проте прямих доказів немає

Мені 35, дружині 30, разом ми разом вже 7 років. Одружені 4 роки, доньці також 4.

Останні 2 роки дружина активно займається спортом, ми разом з нею ходимо в один спортзал. Виглядає вона чудово – гарна брюнетка. Чотири роки, поки вона була у декреті, я тяжко працював. Спочатку до весілля купив квартиру, рік тому поміняв на кращу квартиру в новобудові з окремою кімнатою для доньки. Купив машину. Складно було й добре, по-різному.

Дружина виходить із декрету, влаштовується на роботу та починає цвісти. Я одразу це побачив. Почав заїжджати на обіди до неї на роботу, увечері з роботи зустрічав. Завжди була не проти, але її керівник дуже дивно на це реагував.

Я поставив умову дружині: на всі корпоративи ми з нею ходили лише разом. Коли я вперше прийшов на їхнє свято – начальник аж в обличчі змінився. Я зіставив факти і зрозумів, що якщо нічого не робити, то неминуче буде ризик втратити сім’ю. Загалом, на моє прохання дружина звільнилася з роботи, а я натомість допомагаю їй запустити приватний бізнес.

Але залишилися сумніви: чи могла вона тоді зрадити? Адже реально вся цвіла. Погляд став відвертішим. Іноді помічаю, що коли я сплю, вона може в соцмережах до ночі листуватися. Останній рік я міг її підштовхнути до зради, захопився комп’ютерними іграми, близькість у нас була раз на тиждень і то не завжди. Її бажання часом ігнорував і тільки коли вона раптово зацвіла, схаменувся.

Планували ще одну дитину, але вона дуже змінилася. Про дитину вже не йдеться, їй це явно не цікаво більше. Каже, що любить мене, але може нагадати мені й минулі образи. Почала одягати більше червоного одягу, яскраво-червоні губи, червоні нігті. Говорить, що хоче виглядати сексуально. А я думаю, як близько вона підійшла до непоправних наслідків?

Нещодавно гуляли разом, поряд з’явився брутальний чоловік. Так вона вся засяяла, очі заблищали. Коли я запитав, у чому справа, перевела все у жарт, хоча мені вже не до сміху.

Мучать мене сумніви, що в неї є хтось. Я не дуже ревнивий, але нещирість відчуваю. Прямих доказів немає. Нещодавно їй сказав: якщо зрадить, значить, не любить, і не триматиму її, щоб не мучити. А вона каже, що любить і що я даремно себе накручую.

Не хочеться її обмежувати, та й запускати ситуацію теж не хочу. Ось із ревнощами та підозрами подружньої невірності нічого не можу зробити.

Related Post

Сестра зовсім не цікавиться станом хворої мами, проте з подругами до театру піти час і гроші єСестра зовсім не цікавиться станом хворої мами, проте з подругами до театру піти час і гроші є

Мені 45 років, сестрі 55. Обидві одружені, є діти. Дружби між нами немає (у неї свої інтереси, подруги, захоплення). Але краще поганий мир, ніж добра сварка, тому спілкуємося рідко, але

Дочка пішла подивитися, що там за туманом і загубиласяДочка пішла подивитися, що там за туманом і загубилася

Я живу в невеликому містечку на півночі України. Кілька років тому я з дружиною відкрили свій невеликий бізнес – маленький магазинчик «Все для кухні». Один раз в місяць мій постачальник

Дві сестри-близнючки приїхали з мамою в нове село і розповіли про зниклого татаДві сестри-близнючки приїхали з мамою в нове село і розповіли про зниклого тата

У мене бабусю звуть Галина. Вона живе все життя в селах. Народилася в одному, виховувалася в іншому, одружилася в третьому тощо. Вона розповіла мені історію з молодості, коли вона жила