Мудрість до жінки приходить з досвідом, точніше за наявності чоловіка бовдура і дітей які сидять на голові

Ми коли збираємося в гості, вдома апокаліпсис справжній твориться. 3 дітей зібрати, чи жарт?

Чоловік як завжди вдягне чисті шкарпетки і все, красунчик, а мені треба і себе до ладу привести і дітей в Божеський вигляд, щоб на дітей хоть трішки змахували, а не на чортів тільки но з пресподні.

Коротше цього разу нас запросила моя сестра в кафе, на ювілей. Ми знову посварилися з чоловіком дуже сильно, я була на взводі.

Мені порвали колготки, а справа, вибачте в кінці вересня, так і не пощиголяєш голими ногами, діти замастили свій одяг ще до того, як встигли його надягти. Менша встигла ще й око набити пере самим виходом.

А все тому, що мама винна. Мама вийняла з шафи туфлі і лишила їх в коридорі, а дитина взяла і вдягла, носа здерла, око червоне, зачіска тепер на гніздо схожа. Зате винна мама, бо мамі варто мабуть на на підборах ходити, а в галошах. Так мене допекли, і макіяж не виходить, і зачіска крива курам на сміх, до кафе ще година, але мої спочатку додому поїдуть до сестри, а звідти вже разом.

Коротше, я дітей зібрала, чоловіка теж, так, нормально, наче пристойно навіть, він вже почав кричати чи довго я буду там “телитися”. Та довго милий, я відправила їх всіх на вулицю і сказала щоб там почекали, коли чоловік вийшов з квартири я двері захлопнула і вже крізь вікно йому прокричала що хай без мене їдуть.

Він безумовно був щасливий, просив хоч дітей забрати. Е ні, милий, повеселися там на славу.

Я лягла спати, годинку виспалася, потім зібралася з силами, відмила пародію на макіяж, витягнула заначку з шафи, чоловікові на подарунок відклала. Я твій самий дорогий подарунок, подумала. Поїхала в салон.

За якихось 2 години з мене зробили голівудську зірку, заодно пофарбували волосся, сукню підібрали на прокат. Купувати було надто вже.

Приїхала в самий розгар свята, чоловік вже котрий, мокрий, злий. І тут вона, така красива, на підборах, в центрі уваги. Чоловік дар мови втратив, гості тільки на неї і дивилися. Звісно перед сестрою не зручно було, але та і не образилася, сама добряче підготувалася, і за сестру пораділа.

А ще, вона була не сама, в подарунок привезла аніматора, знала що дітей багато буде. Всього якихось 400 гривень за кілька годин і щастя як мінімум 10 батькам гарантовано. Точніше матерям, адже всі знають хто за дітьми в гостях дивиться.

Чоловік з вдячністю дивися на неї, бо в нього сил вже не було, він навіть не поїв за вечір. Більше і нього питань з приводу того чого жінка так довго збирається не виникало.

Related Post

Можна я розповім свою історію? У мене був роман з одруженим чоловіком. Вірніше, два, з різними…Можна я розповім свою історію? У мене був роман з одруженим чоловіком. Вірніше, два, з різними…

Мені було 19 років, я вчилася на 1-му курсі і тільки-тільки прийшла працювати. Він був удвічі старше, одружений і дитина. До нього ні з ким серйозних стосунків не було, та