Ми планували стати сім’єю, а потім він переспав з іншою

Зустрічалися з хлопцем рік. Він постійно говорив про спільне майбутнє, ми планували дітей. Переконував, що ніколи не зрадить дружині, тому що для нього важливі довіра і відданість. Обіцяв, що з ним я буду в безпеці, як за кам’яною стіною. Я відчувала спокій, вірила йому. Ми лаялися, але потім мирилися, розлучалися і сходилися.

І ось після чергового розставання я дізналася від нього, що він переспав з іншою в той же день і вони вже зустрічаються. А я сподівалася на примирення. Зараз не можу розмовляти, їсти, спати і що-небудь робити. Не розумію, що сталося. Як чоловік, що мріяв про спільне майбутнє, міг вчинити так зі мною?

Анна, 20 років. Порада від психолога.
Я розумію, як вам зараз важко. Вам належить відмовитися від тієї картини майбутнього з конкретною людиною, яку ви встигли намалювати в своїй уяві. Але це не означає, що майбутнє буде похмурим. Гострий стан пройде, ви знову відчуєте грунт під ногами.

Схоже, ви обидва шукаєте тих людей, з ким зможете побудувати довгострокові відносини, але ще не знайшли. Декларації вашого хлопця не були брехнею, це була мрія мати такі відносини, які він малював. Але, мабуть, він ще не готовий дійсно довго утримувати відносини.

Ваш роман не був безхмарним: ви розлучалися і знову сходилися. Можливо, це і було свідченням того, що ви не дуже підходите одне одному. Хоча, звичайно, така картина свідчить ще й про те, що ви недосвідчені і тільки вчитеся взаємодіяти з партнером.

Ви говорите, що повірили обіцянкам хлопця. Але нічого не пишете про те, що ж було в області почуттів. Це ж дуже важливо. Що було, крім бажання опинитися за кам’яною стіною? Від чого потрібна така стіна? У відносинах на першому місці стоять почуття, можливо, їх не вистачало. Не забувайте питати себе, що саме ви відчуваєте в стосунках з іншою людиною, як до нього ставитеся. Люди – не стіни. Коли пройде деякий час і біль вщухне, подивіться, які емоції і почуття ви давали одне одному.

Related Post

Партнер сильно старше, боюся залишитися вдовоюПартнер сильно старше, боюся залишитися вдовою

У мене був партнер – ровесник. Але відносини були токсичними, ми розлучилися. Зараз я зустрічаюся з чоловіком на п’ятнадцять років старше. Мені з ним комфортно, затишно, можна назвати мої почуття

Варя розуміла що вона не зовсім звичайна людина, вона знала що якщо у когось болить голова, торкнувшись чола могла вилікуватиВаря розуміла що вона не зовсім звичайна людина, вона знала що якщо у когось болить голова, торкнувшись чола могла вилікувати

Коли вона народилася була сильна гроза, виблискувала блискавка, дув сильний вітер. Пологи були важкими, лікарі не сподівалися що виживуть двоє, мати і дочка, намагалися врятувати матір. Але всупереч страхам лікарів

Єврейська мати: Людина, яка зустрічається з розлученою жінкою з дітьми – це невдаха і паразит!Єврейська мати: Людина, яка зустрічається з розлученою жінкою з дітьми – це невдаха і паразит!

Єврейська мати: Алло !? Дочка: Здрастуй, мамо! Чи можу я залишити у тебе дітей на ніч? М: Вейзмір! Ти з кимось зустрічаєшся? Д: Так. М: З ким? Д: З другом.

facebook