fbpx

Ми прожили два роки, все було весело і без турбот, чоловік любив відпочивати в галасливих компаніях, а я любила сидіти вдома, він веселився, а я цього категорично не переносила

В свого чоловіка я закохалася з першого погляду, так втратила голову я вперше. Він був хуліганом і задиракою, а я відмінницею, йшла червоний диплом, думаючої в той час тільки про навчання.

Ми досить довго просто дружили, він не хотів серйозних відносин і говорив, що їх у нього ніколи не було.

Я довго чекала, коли він запропонує мені щось більше, але дива не відбувалося. І я вирішила відповісти прихильністю іншому хлопцю, який давно за мною доглядав.

І тут мого коханого друга наче підмінили, він став за нами стежити, став умовляти бути з ним.

У підсумку я погодилася і кинула того хлопця, зробивши йому дуже боляче. Напевно за це я і постраждала в подальшому.

Ми прожили два роки, все було весело і без турбот, чоловік любив відпочивати в галасливих компаніях, а я любила сидіти вдома, він веселився, а я цього категорично не переносила.

Але у нас була пристрасть і любов і всі проблеми згладжувалися.

Незабаром я дізналася, що вагітна, чоловік зрадів, просив народити йому сина. А потім його як-ніби підмінили.

Чужі жорстокі очі, вічні гулянки, друзі. Я терпіла, було страшно опинитися одній з дитиною і без грошей.

Кожен день потихеньку ховала образи в своєму серці і збирала гіркоту. Коли народився син нічого не змінилося, все ті ж п’янки і докори як я розтовстіла після пологів, укупі з безгрошів’ям.

І я зрозуміла, що нам потрібно розходитися, іноді настає, такий момент коли однією простіше.

Тут у налагодження наших відносин влізли родичі, пересварилися всі, а ми в підсумку продовжували жити разом. А потім я зрозуміла, що все-таки у нас дитина і він хоче щасливу сім’ю, що хтось повинен зробити перший крок.

Я зробила не тільки перший крок, а й наступні, і ми почали домовлятися, шукати компроміси, слухати одне одного.

Дивно, але дві різні людини можуть налагодити своє сімейне життя, можу все відродити з попелу, а секрет простий: Вирішуйте свої проблеми самі, ніколи не вплутуйте родичів і дітей.

Все просто – Порятунок потопаючого шлюбу справа рук самих “потопаючих”!

Related Post

З красеня-ловеласа і бабія він перетворився на старезного беззубого старого (в 55 років!)З красеня-ловеласа і бабія він перетворився на старезного беззубого старого (в 55 років!)

Не шукайте стару любов … Я теж все життя любила одну людину. Ми познайомилися, коли мені було 18, а йому 16. Це була любов з першого погляду. Через 2 роки

“Все своє життя я закохуюся у Наталь!”,- сказав у котрий раз Леонід“Все своє життя я закохуюся у Наталь!”,- сказав у котрий раз Леонід

Два роки тому в моєму житті ось уже вкотре з’явилася чергова Наташка. Не знаю, може це ім’я якось пов’язано з моїм або підписано кимось зверху, але дівчата з цим красивим