Перейти до вмісту

Ми прожили разом понад 10 років, дівчина дуже просила про офіційний шлюб, а нещодавно раптово пішла

  • від

Мене звати Ігор і в моєму житті нещодавно сталося неочікуване. Дівчина, з якою я разом ще зі студентських років, з якою ми разом прожили понад 10 років, просто раптово пішла.

Я зустрів Марішу ще коли був молодий-зелений. Нічого не мав, як і вона. Вона вивчилась за кордоном, літала на сесії. Я відкрив бізнес у декількох напрямах. Якось зі студентів без нічого ми виросли в пару з двома квартирами, позашляховиком.

Маріша ніколи не працювала. Відтоді, як відчув чималі кошти в кишені, я дав їй повну свободу працювати або ні. Вона пішла у творчість. Коштів це нам не принесло, але вона реалізувалася. Марі стала відомою у своїй ніші, багато хто нею захоплюється.

Витрачає моя кохана на себе чимало. Свою модельну зовнішність вона гарно доповлює дорогими речима і люксовим доглядом. Мені завжди подобалося те, яке враження справляє її присутність на будь-кого.

Мали ми і складні часи. Мені діагностували онкологію і майже два роки ми жили від хімії до хімії. Марі навчилася кермувати, бо було потрібно. Також вона навчилася турбуватися про мене такого. Ми багато чого тоді продали.

Але все вийшло. Моє питання зі здоров’ям не закрите, проте я хоча б живий і зараз не потребую лікування. Це період ремісії, ніхто не знає скільки він протриває.

Наші відносини останні п’ять років постійно ходять колами навколо питання про шлюб. Я не хочу, а для Марі це принципово. Лікування дало нам перерву від цього питання, але коли життя прийшло в норму, вона знову чекала від мене на пропозицію.

Нещодавно я сказав, що цей її шлюбний тероризм виходить за всі межі і що на мою думку це від комплексів. Її питання “коли-коли” тільки відбивають будь-яке бажання. Я порадив їй іти з цим до психолога і вона пішла.

Декілька місяців терапії вартували нам чимало. Спочатку вона плакала просто від усього. А потім просто пішла з дому. Я досі не вірю, що це сталося. І я зараз вже прямо наляканий.

Ну посудіть самі, ми прожили 10 років – це ж сильніше за будь-який документ. Ми сім’я, вона моя громадянська дружина. Хіба цього мало?

Іноді думаю купити обручку і зробити цей крок, аби тільки жити разом і надалі. Але я думаю, що це маніпуляція з її боку і просто потрібно зберігати спокій. Що порадите?