Ми розлучилися з дружиною по її бажанню

Я не знаю як сказати, але дуже хочу порадитися з людьми, які щось розуміють в цьому. Ми розлучилися з дружиною по її бажанню, в нас донечка і я плачу їй аліменти.

Аліменти завжди присилав переводом на пошту в те село, де вони зараз живуть. І гроші висилав справно, коли більше, коли меньше, але кілька тисяч гривень на дитину давав, плюс до того ж ще речі завжди, іграшки, солодощі.

А ось недавно я зібрався за кордон. Хотів щастя пошукати скажімо так за бугром, та не судилося мабуть. Колишню жінку і доньку я попередив, що буду відсутній кілька місяців, та поїхати не вдалося, хоча цієї поїздки я чекав більше пів року.

Тимпаче, що я мав закінчити справи на роботі, і зробити документи. Тому завчасно попередив всіх, а ще, враховуючи те, що я мав можливість залишитися за кордоном, для мене це був шанс почати нове життя.

Я не знаю що там наробила колишня з тими документами, та дещо сталося. Вже на кордоні мене не пропустили. Виявляється в мене великі борги по аліментам, не те щоб захмарні, але досить вагомі. Зараз на руках в мене такої суми не було,та і на оформлення документів довелося викласти велику суму.

Коли я повернувся додому і спитав що то було, мені прямим текстом сказали, що не дозволять мені поїхати. Не розумію з чим це зв’язано, адже колишня намагається теж нові стосунки будувати, тоді чому не дозволили мені поїхати?

Як вирішити питання з грошима, є тут хтось компетентний, хто може мені порадити щось.

А то в виконавчій службі кажуть, що те що я платив не рахується, чеків немає, та і взагалі це можна рахувати як просто допомога, не аліменти. Допоможіть.

Related Post

Моя мама думає зовсім інакше, про що повідомляє і мені, і чоловікові при будь-якому зручному і незручному випадку. Справа в тому, що мій рідний брат (і відповідно, мамин син) завзятий азартний гравець і великий шанувальник ігрових автоматів. Я, звичайно, не вважаю його пропащою людиною, дружину в карти він ніколи не програвавМоя мама думає зовсім інакше, про що повідомляє і мені, і чоловікові при будь-якому зручному і незручному випадку. Справа в тому, що мій рідний брат (і відповідно, мамин син) завзятий азартний гравець і великий шанувальник ігрових автоматів. Я, звичайно, не вважаю його пропащою людиною, дружину в карти він ніколи не програвав

Давно читаю сайт і сьогодні у мене, на жаль, теж з’явився привід написати сюди свою історію. Можливо, моя проблема комусь здасться не такою вже й страшною, але мені потрібні реальні

Я покохала хлопця, але народила троє дітей іншому чоловікуЯ покохала хлопця, але народила троє дітей іншому чоловіку

Коли мені було 17 років, я познайомилася з чоловіком, який був трохи старше ніж я. Жив він у Харьковській області, а я в Київській області. До нас приїжджав на заробітки.