Ми всі робимо помилки, сину. Але значно важливіше, що кожен із нас має право на прощення

Людмила Сергіївна виховувала сина самотужки. Її чоловіка не стало, коли хлопчику було лише 5 років. Між жінкою та дитиною був дуже тісний зв’язок. У маленькому Дімі вона бачила тільки найкраще. А він завжди відповідав взаємністю.

Коли син став старшим, він почав потихеньку віддалятися від матері. Але вона сприймала це спокійно: дитина виросла.

Одинока мати зуміла поставити сина на ноги. Він здобув хорошу освіту, знайшов престижну роботу та залишив батьківський будинок. А вже за рік Діма прийшов до матері, щоб познайомити її зі своєю дівчиною.

«Я візьму її за дружину», – сказав чоловік.

Хоча майбутня невістка Людмилі Сергіївні не сподобалася, виду вона не подала. Вибір сина треба шанувати.

Понад 5 років Діма жив із дружиною на орендованій квартирі. А коли Катя очікувала на первістка, вона почала говорити про те, що було б непогано переїхати до будинку Людмили Сергіївни. Мовляв, і її можна буде доглядати, і для дитини більше місця буде.

Діма поговорив про це з мамою, і вона з радістю погодилася. Спочатку все було непогано. Катя допомагала по господарству та була ввічливою.

Але з появою дитини все змінилося. Невістка почала ставитись до свекрухи, ніби та для неї прислуга. Стосунки зовсім зіпсувалися.

Людмилі Сергіївні було тяжко, але синові вона ніколи не скаржилася. А потім, через півтора роки, Катя знову була при надії. Жінка ніби з котушок злетіла. Почала ображати бідну стареньку дужче, а потім і зовсім заявила, що вона погано впливає на дитину.

Тоді Катя вирішила серйозно поговорити із чоловіком. Вона заявила, що його матері настав час відправлятися до будинку престарілих.

Мовляв, від неї можна чекати будь-чого, а це небезпечно для дітей. Спочатку Діма відмовлявся, але дружині вдалося його переконати.

80-річна мати благала сина не їхати до будинку для літніх людей. Але він її не послухав. Жінка взяла з Діми обіцянку, що він відвідуватиме її кожні вихідні. Але незабаром народилася його друга дочка, і він потонув у рутині. Діма не відвідував матір 3 довгі роки.

За цей час його життя круто змінилося. Катя зрадила йому з його найкращим другом, а він подав на розлучення. Мстива дружина почала наставляти проти батька своїх дітей. Внаслідок цього вони практично перестали спілкуватися.

Діма пішов у себе, але якось уночі йому наснилася мама. Наступного дня він вирушив до будинку для людей похилого віку. Йому повідомили, що Людмила Сергіївна вже 2 роки там не мешкає.

Він був у шоці, коли дізнався про це. Благо дали адресу, за якою можна було знайти жінку.

Виявилося, що старенька вийшла заміж за літнього прибиральника з цього ж будинку для літніх людей. Вона переїхала до нього жити і змирилася з тим, що син про неї забув.

Коли він з’явився на поріг нового будинку, жінка розплакалася. Він довго вибачався перед нею і розповів, що трапилося у його житті. Людмила Сергіївна обійняла його і сказала:

«Ми всі робимо помилки, сину. Але значно важливіше, що кожен із нас має право на прощення».

Related Post

Набридло вмовляти жінок на взаємність, хочу сім’ю і теплих відносинНабридло вмовляти жінок на взаємність, хочу сім’ю і теплих відносин

Мені 35, в розлученні два роки, по колишній дружині не страждаю. Хочу нових відносин і сім’ю, своїх дітей. Але є проблема – не хочу знайомитися і вмовляти жінок на взаємність.