Ми втомилися від сварок та спроб все повернути

У мене стосунки з хлопцем тривають уже 7 років. Спочатку він завзято доглядав мене, близько року. У той час в мене був переломний період, тому що мого батька не стало, була погано на душі, самотньо. І він якось так став для мене рідним. І все для мене, а я також для нього. Був першим. Через півтора року він поїхав навчатися в іншу країну. Але ми не змогли бути один без одного, і він приїхав назад через 10 місяців – зробив він це, як сюрприз. Дуже були щасливі, любили сильно та були як ідеальна пара.

Але після цього, через кілька місяців, я почала знаходити листування з іншими дівчатами. Він вибачався, благав, що ніхто не потрібний йому крім мене, і що просто хотів з ними бути друзями, щоб мати популярність. Переставав писати одним – з’являлися інші, але я щоразу прощала. Почалися нескінченні сварки, я почала ревнувати його з приводу і без.

Настав мій період вчитися в іншій країні. Термін був нормальний – лише 6 місяців, але він мене не дочекався. Став холодно до мене ставитися, і одного чудового дня сказав, що він зустрічається з іншою, і що він закохується, і не може пережити зайвих сварок зі мною. Простила його в душі, хоча було дуже важко, закінчила програму та приїхала додому.

Вони тоді були у стосунках уже місяць-півтора, але він залишив її, приїхав до мене і сказав, що він зрозумів, як йому дорогі наші стосунки. Я прийняла його назад, бо вже вибачила. Він намагався повернути мою довіру, але я більше вірити йому, як і раніше, не можу. Поступово він став егоїстично до мене ставитися, тому що я більше йому не вірю і не ціную його старання і він це відчуває.

Я повернулася в іншу країну і наші з ним стосунки дуже охолонули. Знову спливли листування з якоюсь дівчиною. Він пояснив, що це через брак моєї ласки, коли він намагається воскресити наші почуття одне до одного.

Ми втомилися від сварок та спроб все повернути. Я не знаю, як бути далі. Уявити не можу життя без нього. Тимчасове розставання допомогло б, але я боюся зайвий раз дізнатися про його нові обмани. Що мені робити?

 

You cannot copy content of this page