fbpx

Ми з чоловіком майже 10 років разом живемо. Йому 50 років, мені 46. У нас це другі шлюби. Відносини зі свекрухою були нормальні, навіть хороші, до тих пір поки ми не купили з чоловіком загальну квартиру

Вірніше, купив чоловік, частина грошей знайшла свекруха, частина позика. Борг вже повернули, позику платимо.

Квартиру придбав чоловік. Я сама вклала трохи, ну і обставила, звичайно, на свої гроші. У мене є своя квартира, але на сімейній раді вирішили купувати трикімнатну, а мою продати. Ми перед цим розписалися, без всяких урочистостей і столів, так як треба було на квартиру гроші.

Його мамі не сказали, так як самим уже за 40, та й нічого ми не відзначали.

Чоловік в першому шлюбі обпікся, і я знала, що свекруха буде проти нашого шлюбу. Вона була бізнесвумен у свій час, і жінка розважлива і розумна. Я побоялася, не дай Бог, що з чоловіком, я залишуся на вулиці, це ж свекруха.

До шлюбу вона говорила, що треба мені буде прописатися в квартирі, але нічого конкретного не пропонувала.

А я, звичайно чоловікові давно сказала, що тільки повноправною господинею і дружиною увійдуть в нове житло.

У чоловіка до цього була квартира, але після розлучення, звичайно, йому дісталася одна третя квартири. Але я-то з ним збираюся прожити до кінця. Свекруха дізналася про те, що ми розписалися, від чужих людей, ми так і не зважилися самі про це повідомити.

Тепер ми не спілкуємося, а недавно вона звинуватила мене, що я все гребу під себе, хоча все життя сама себе забезпечую.

Сказала, що у неї була істерика, коли дізналася про наш шлюб, як би я її обдурила. Я не вважаю себе винною, і всі мої родичі і знайомі теж кажуть, що я правильно все зробила.

Я ніколи не була розважливою. А вона свого часу змусила свого сина після розлучення в першому шлюбі переписати його частку на себе, він переписав.

Вона віддала ці гроші середньому синові для вкладення в бізнес. За три роки, він повернув їх, коли ми купували цю квартиру, без відсотків. І хотіла  спробувати і з цією квартирою щось зробити, я так думаю.

Related Post

Я постійно зраджую Артему але провини не відчуваю. Мені не цікаво з ним у ліжку, але і піти не можу тому що дуже прив’язалася…Я постійно зраджую Артему але провини не відчуваю. Мені не цікаво з ним у ліжку, але і піти не можу тому що дуже прив’язалася…

З 18 років я жила в своє задоволення. Від чоловіків мені потрібене було тільки ліжко. Я не зав’язувала відносини, не прагнула до сталості. Мій інтерес до партнера пропадав відразу після

Цивільний чоловік дарує подарунки, але оформляє їх на себеЦивільний чоловік дарує подарунки, але оформляє їх на себе

У мене є цивільний чоловік. Ми у відносинах 5 років, росте дитина. Живемо гостьовим шлюбом. До декрету я повністю забезпечувала себе, зараз перебуваю на утриманні партнера. Не можу сказати, що