Ми з чоловіком одружені 8 років, маємо 3 дітей. Нещодавно він мені сказав, що поїхав з друзями на полювання в ліс, але потім я в його закордонному паспорті побачила нову печатку в’їзду в ОАЕ. Стало ясно що він туди точно не з друзями поїхав. У телефоні ніяких доказів немає

Мені 29 років, я живу в Баку. І вже 8 років одружена.

Моєму чоловікові 35 років. Ми познайомилися в університеті. Я була першокурсницею, а він уже бакалаврат закінчував. Так побралися і через 2 роки зіграли весілля.

У нас троє дітей. Я не працюю. Чоловік слава богу добре заробляє і я займаюся тільки вихованням дітей. Все йшло дуже добре, поки не помітила в ньому прохолодність до мене.

Це почалося з осені минулого року. Приходить він додому пограє з дітьми і відразу йде спати.

Звісно все робить для сім’ї, діти для нього понад усе. Майже кожен місяць купує мені подарунки. Але духовної уваги не приділяє.

Минулий раз в його машині сильно пахло жіночими парфумами. Навіть взимку збрехав, що з друзями на тиждень їде в гори на полювання.

Через два дні я в місті побачила його друга, з яким нібито він поїхав на те саме полювання.

Потім я в його закордонному паспорті побачила нову печатку в’їзду в ОАЕ. Стало ясно що він туди точно не з друзями поїхав. У телефоні ніяких доказів немає.

Навіть переслідувала його, але ніякої зустрічі з жінкою не побачила.
Що мені робити? Поговорити з ним відкрито? З кожним днем ​​стає все важче.

Related Post

Донька як закричить, мені аж моторошно стало, невже я таке чудовище виростила?Донька як закричить, мені аж моторошно стало, невже я таке чудовище виростила?

Ми з чоловіком прийшли якось в гості до моєї сестри Насті, вона якраз 2 народила, хрестини робили. Ну, ми привітали як має бути, подарунок зробили хороший, дитятко на руках потримали

Якщо не вдасться вже нічого змінити у стосунках з молодою людиною, то як сказати батькові про все?Якщо не вдасться вже нічого змінити у стосунках з молодою людиною, то як сказати батькові про все?

Зустрічаємося з хлопцем рік та 5 місяців, живемо разом 9 місяців (мені 19 років, йому – 21). Вже два місяці він не приносить додому грошей від слова взагалі. Єдині його

Невдалі шлюби і друг, який умів чекати роками. Влад дочекався менеНевдалі шлюби і друг, який умів чекати роками. Влад дочекався мене

Закінчилися важкі, хворі відносини. Було лише одне бажання, лягти і не ворушитися, але я не могла собі цього дозволити. Два моїх сина від першого шлюбу не давали ні хвилини спокою.