fbpx

Ми з чоловіком одружені 8 років, маємо 3 дітей. Нещодавно він мені сказав, що поїхав з друзями на полювання в ліс, але потім я в його закордонному паспорті побачила нову печатку в’їзду в ОАЕ. Стало ясно що він туди точно не з друзями поїхав. У телефоні ніяких доказів немає

Мені 29 років, я живу в Баку. І вже 8 років одружена.

Моєму чоловікові 35 років. Ми познайомилися в університеті. Я була першокурсницею, а він уже бакалаврат закінчував. Так побралися і через 2 роки зіграли весілля.

У нас троє дітей. Я не працюю. Чоловік слава богу добре заробляє і я займаюся тільки вихованням дітей. Все йшло дуже добре, поки не помітила в ньому прохолодність до мене.

Це почалося з осені минулого року. Приходить він додому пограє з дітьми і відразу йде спати.

Звісно все робить для сім’ї, діти для нього понад усе. Майже кожен місяць купує мені подарунки. Але духовної уваги не приділяє.

Минулий раз в його машині сильно пахло жіночими парфумами. Навіть взимку збрехав, що з друзями на тиждень їде в гори на полювання.

Через два дні я в місті побачила його друга, з яким нібито він поїхав на те саме полювання.

Потім я в його закордонному паспорті побачила нову печатку в’їзду в ОАЕ. Стало ясно що він туди точно не з друзями поїхав. У телефоні ніяких доказів немає.

Навіть переслідувала його, але ніякої зустрічі з жінкою не побачила.
Що мені робити? Поговорити з ним відкрито? З кожним днем ​​стає все важче.

Related Post

Одне слово … альфонс! Тільки так можу назвати ТарасаОдне слово … альфонс! Тільки так можу назвати Тараса

Якщо хтось із жінок думає, що ніколи не стане жертвою альфонса, то дуже помиляється. Успішні альфонси вмілі маніпулятори і психологи. Вони знають, що і коли потрібно сказати. Вони знають, коли

Віка могла б отримати і його, і його гроші, але не захотілаВіка могла б отримати і його, і його гроші, але не захотіла

Віка не могла вчинити по іншому. Її виховували зовсім не так. Нехай би і світ перевернувся з ніг на голову, але вона не змогла переступити ні через свої принципи, ні

facebook