Перейти до вмісту

Ми з чоловіком вже 11 років в шлюбі і ця історія про те, як долати всі негаразди разом так, щоб потім не хотілося розлучатися

  • від

Ми з чоловіком вже 11 років живемо разом. У нас дві чудові доньки. Звичайно, в будь-яких відносинах бувають кризові моменти, і наша пара – не виняток. Всяке бувало – і сварилися, і говорили одне одному неприємні речі. Але все ж я вважаю, що у нас дуже міцна, хороша сім’я, оскільки ми ніколи не втрачали поваги й любові одне до одного.

У нашій родині є негласні табу – наприклад, зрада. Звичайно ж, ніякого рукоприкладства. Образи по відношенню одне до одного і до наших родичів – також під забороною.

Іноді непросто стримати негативні емоції, які накопичуються коштом втоми й постійних побутових і матеріальних проблем. Але треба намагатися працювати над собою і, стримавши гнів і заспокоївшись, вчитися спокійно розмовляти одне з одним і разом розв’язувати проблеми.

Дивлячись на деяких моїх знайомих, я, на жаль, часто роблю такі висновки: люди не прагнуть зберегти стосунки, не дорожать ними. Ледь що – відразу розлучення, навіть не дивлячись на дітей. Адже розлучення батьків для дитини, навіть самої маленької – це дуже великий удар, який породжує страх і невпевненість в собі та у своїх близьких.

Мені здається, у відносинах важливо зрозуміти, що людина, яка з тобою поруч, заслуговує і любові, і поваги, і хорошого і доброго ставлення. І тоді будь-які розбіжності кінець кінцем приведуть до позитивного обопільного рішення.